Wpis z mikrobloga

Tak przeanalizowałem sobie kartę walk na Fame MMA i szczerze mówiąc z gali na galę coraz gorzej to wygląda.
Zaczęło się fajnie, od patusów typu Tucznik, Rafonix, Guzik i bekowymi postaciami typu Bonus BGC a teraz mamy jakichś wyżelowanych youtuberków i ludzi, którzy mają jako takie pojęcie o boksie / mma.

To było fajne na początku jak lały się patusy bez pojęcia o MMA, dużo nieprzewidywalności, totalna wolna amerykanka a od jakichś kilku edycji coraz w gorszą stronę to idzie.

Jakie jest wasze zdanie?

#famemma #danielmagical #patostreamy
  • 11
@GoodGuyChucky93: patostreamy nie oglądają tylko wykopki. Po drugie to już nawet nie chodzi o to, że mają to być same patusy. Ale fajnie by było jakby nie silili się na profesjonalizm. Bo o to chodziło w tych galach, że z profesjonalizmem to nie mało nic wspólnego. Nikt wcześniej nie trenował sztuk walki, przychodzili i #!$%@? się na swój sposób. I to było fajne bo było inne. A teraz poza poziomem to
@GoodGuyChucky93: @barti69: a łatwo jest dostać zwrot od PayPal?
Bo kupiłem coś na stronie internetowej. Miałem dostać to na maila. Koleś mi tego nie wysłał. Zareklamowałem transakcję w PayPal i jedyne co dostałem to informacje, że zapytają sprzedawcy. Od tej pory cisza.

PayPal chyba też zmienił regulamin i pobiera opłatę za prowadzenie konta.
@barti69: Można i działa, sam 2 gale z których nie byłem zadowolony tak cofnąłem. Fakt, że pieniądze zamrożone na 2-3tygodnie ale zawsze wracają. Fame mma nie odpowiada na zgłoszenia a paypal z automatu staje po stronie kupującego.
@GoodGuyChucky93: u mnie chyba jeszcze nie minęły 2 tygodnie więc pewnie dlatego.
Ale nie odpuszczę dupkowi. Niby nie duża kwota bo 36zl ale na stronie jest komunikat, że obsługuje ją automat i od razu po wpłacie na maila leci zakupiony produkt a nie wysłali mi nic nawet po złożeniu reklamacji.
Pewnie jakiś scam.
@toporek1234 ja zacząłem oglądać fame gdzieś od 6 gali jak był wyraźny kierunek w fame, a nie pato. Interesują mnie takie walki jak np. ponczka bo oglądam WK od samego początku i jestem ciekaw jego walki a takimi ludźmi jak magical to gardzę. Gdyby gala skręciła znowu za mocno w Pato to przestałbym oglądać, a jestem jednym z tych co zawsze kupuję ppv i nie ogląda na restreamach
I poniekąd kolesiostwo, tutaj ktoś z pompa teamu, tu jakiś team króla, ludzie chcą show i dymów a nie sportowych walk.