Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Czy macie jakieś tipy podczas zaczynania w #cyberpunk2077 ?
Wybrałem Punka. Generalnie co chwilę dzwoni telefon, co chwilę dochodzą jakieś zadania poboczne, a gdy chce jakieś zrobić to okazuje się że umiejętności zbyt małe i nie mogę otworzyć drzwi do policjantki którą mam uciszyć, albo mam coś odebrać w prezencie ale też drzwi są zamknięte.

I czy jak przypadkiem wyciągnę gdzieś pistolet to da się uciszyć tą policje/bandytów?
Raz strzeliłem na ulicy i po 10 sekundach juz nie żyłem.

Ps, na Xbox Series X gra wygląda jak gówno, a podczas jazdy autem to fps jest tyle, ile na ps4 w gta 5

#xbox
  • 15
  • Odpowiedz
@xspeditor: Ta gra jest tak #!$%@? że to co opisałeś to jej normalne zachowanie :D Do policjantki wbij przez balkon, spróbuj przyśpieszyć czas i odczekać dzień jak zamknięte. Tylko początek jest trochę trudny potem już jak się wykoksisz to będzie łatwo na każdym poziomie (zależy od buildu). Aha i nie przejmuj się ta gra jest #!$%@? na konsolach xD - też mam na XOX PS4 PRO i na PC. O
  • Odpowiedz
Czy macie jakieś tipy podczas zaczynania w #cyberpunk2077 ?


@xspeditor: nie graj na xobxie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a tak serio - nie rób zadań pobocznych ale leć z wątkiem głównym aż odblokujesz keanu. część zadań pobocznych ma komentarz keanu i przegapisz go, jesli zrobisz je przed odblokowaniem go.
  • Odpowiedz
Ta gra jest tak #!$%@? że to co opisałeś to jej normalne zachowanie :D


@Lazarus2077: co jest #!$%@? w blokowaniu ścieżki w zależności od skill checka postaci albo policjanci/bandyci reagujacy na wyciagnietą broń? Wystarczy się oddalić...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lazarus2077: dzięki. Dopiero grałem 1.5h i mega ciężko jest to wszystko ogarnąć. Nie wiem czy to jest bug, ale jak wejdę w menu i postać to mam ją nagą zupełnie
  • Odpowiedz
czyli nie będzie jak w wiedzminie, że jak wbije za wysoki lvl, to poboczne misję mi gówno dadzą?


@xspeditor: loot jest skalowany do twojego lvlu, przeciwnicy delikatnie w góre może. Zrób wątek główny do keanu - i tak niewiele lvla wbijesz a wtedy wez sie na spokojnie za zadania poboczne czy co tam chcesz. Chyba, ze nie interesuja cie dodatkowe dialogi od keanu czy zlosliwe komentarze do zadań pobocznych w
  • Odpowiedz
  • 2
@xspeditor tez gram.

Szukaj alternatywnych wejść gdzieś dookola, zbieraj itemki i sprzedawaj, często ubieraj nowe rzeczy i je ulepszaj. Nie spiesz się z głównym wątkiem, bo przejdziesz raz-dwa

Generalnie takie se. 6/10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@xspeditor: sam gram na XSX i chyba delikatnie przesadzasz. Gra wygląda całkiem ok, a w czasie jazdy na pewno nie spada do 15 fps, gra nie łapie zawiech i cały czas płynnie działa.

Co do bugów... Szkoda na to strzępić ryja xD
  • Odpowiedz
@xspeditor: na xsx gra wygląda pięknie i działa jak złoto, chwilowe spadki fps nie psują w ogóle rozgrywki. Nie zdarzyło mi się mieć niedostatecznych umiejętności i z tego powodu nie móc przejść pobocznej, grasz jakoś dziwnie. Gra jest ogólnie prosta, nie ma co w niej stosować jakichś taktyk wyszukanych. Ja lubię się skradać i przechodzić misje po cichu. Jak wywołasz policję, to wiej przed siebie i po chwili będziesz miał
  • Odpowiedz