Wpis z mikrobloga

Mireczki, jestem na 3 roku Energetyki i chce wziąć udział w szkoleniu i egzaminie SEP w Lublinie przez Stowarzyszenie Elektroenergetyków Polskich ( https://uprawnieniaelektryka.pl/oddzial/lublin ) , ponieważ uczelnia się trochę opóźnia z realizacją ich; więc wolę na wakacje coś posiadać ( ͡° ͜ʖ ͡°). I stąd moje pytania, 1) czy wyżej wspomniana strona zapewni mi uzyskanie odpowiedniego dokumentu ( tzn, państwowy, żeby był po prostu tolerowany ) 2. Przeczytałem na tej stronie, że egzamin odbywa się tego samego dnia co szkolenie. Czy po szkoleniu będe posiadał wiedzę żeby od razu przystąpić do egzaminu, czy najpierw zapoznać się z materiałami dostępnymi w Internecie i dopiero wtedy zapisać się na szkolenie, mając jako taką wiedze pod pytania egzaminacyjne ?

#sep #elektryka
  • 6
@seaborg442: Jeżeli to szkolenie uczelniane (zaprzyjaźnione dziadki) to jeśli nie płacisz za to (w co wątpię) to warto. Dostaniesz wtedy zapewne max. punkty 1 i 10 oraz zakres: obsługa, konserwacja, montaż, remonty.
Jeżeli płacisz sam, to jest to bez sensu.

@peja_ricardo12: @Mirkomil: On mówi o komisji która typowo siedzi na uczelniach - a tam nie zawsze bywa tak kolorowo jak piszecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)