Wpis z mikrobloga

@niktotalny: Czemu? Moim zdaniem super sprawa. Tower defense plus masa questów, każdy za 30 primogemsów.
Jako że questów jest łącznie (bodajże) 23, to dostajemy łącznie 690 primo + 10 wishów z codziennego logowania.

A jeśli chodzi o sam gameplay to tower defense z każdym dniem podoba mi się coraz bardziej (coraz ciekawsze mechaniki i poziomy), a same misje to, no typowe misje w Genshinie :D
@niktotalny: te questy to jest - i nie przesadzam - kpina. Łażenie w kółko do 2-3 typów i dawanie im jakichś pierdół i znowu kołeczku do 2-3 osób. Serio, bardziej irytujących fetch questów nie robiłem. A fetch questy z zasady są beznadziejne, ale to jest jakaś nowa liga. A co do TD to jak dla mnie też jest porażka. Stawiam pyro i electro i idę afka. Nuda jak jasna cholera. Aż
@jombsik: @Anteras: Nie ma co narzekać na TD bo pewnie nie da się cudów zrobić przy tym konstrukcie gry. Jesli chodzi o questy to żygam na myśl o jutrzejszych requestach. Ten z dziś co pierwszy to jest jakaś #!$%@? porażka i żart...