Wpis z mikrobloga

Mirki, chciałem zagrać w Wiedźmin 3.
Nie mam PC, laptop za słaby. Pomyślałem zakupić konsole, opłaca się dziś za około 700 zł kupić PS4 lub Xbox One?
Opłaca się za 700 zł czy czekać?
Któraś konsola jest lepsza? Ma ktoś na sprzedaż?
#konsole #ps4 #xboxone
  • 65
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@linek_big: nowa? Ja bym chyba dopłacił do 1300 by mieć Xbox Series S. Co prawda bez napędu ale bardziej przyszłościowo. 700 to trochę dużo jakże a konsole starej generacji
  • Odpowiedz
@linek_big: Na PS4 pograsz bez problemu. Szukaj wersji Slim w miarę możliwości, jest świeższa niż wersje FAT.
Pomyśl również o nowym Xboxie za 1200-1300zł.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@linek_big: jak chcesz przejść tylko wiedźmina to kup sobie miesiąc czy dwa XGPU i ograj go na tablecie czy telefonie poprzez xCloud. Trzeba mieć tylko pada. W niedalekiej przyszłości xCloud będzie chodził w dowolnej przeglądarce
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@linek_big: PS4 to stara generacja, za kilka lat powinny wychodzić gry tylko na PS5/ Series S,X. A jednak na nowszej konsoli zagrasz w tytuły z starszej generacji. Nie wiem ile mają wspierać nowe konsole ale myślę że te 5 lat na bank będą
  • Odpowiedz
@linek_big: kupiłem Xbox S pod koniec roku i jestem bardzo zadowolony. Wcześniej grałem na laptopie, głównie stare tytuły (Diablo 2, HoMM 3, Tibia) i ta konsola bardzo mi pasuje. Game pass kosztuje grosze, używane gry na płycie też.
  • Odpowiedz
@linek_big: tylko nie mył one s z series s. One s to odświeżona konsola z 2013, one x to jej mocna wersja z 2017, a series s wyszła parę miesięcy temu ma nowszy procesor, ram itd. i będzie dłużej dostawały gry no ale używanej raczej tanio nie dostaniesz :) podobnie jak series x
  • Odpowiedz