Wpis z mikrobloga

@biont: Rozumiem, dzięki za odpowiedź.
Popatrzę, jeśli się coś trafi < 500 zł to może zakupie. Ciekawe że rok temu nowe chodziły po < 700 zł, a amazon wypuścił po 450 zł ps4 slim.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@linek_big: Masz kilka opcji pc 3/4k używane części ale uniwersalny i gry za friko/gamepas
Xbox one S za 500zl kupisz ale średnio mocny jest
Za to kupisz gamepass /gry z vpna tanio
PS4 pro za 800 sam tak zrobiłem 3 miesiące temu i nie zaluje nie dość że pograsz w zwykle gry to jeszcze exclusivy jak God of war - serio dla tej gry kupiłem konsole głównie xD

Series S ,
@linek_big: Slim i Xbox one podobne będą ale na slimce odpalisz exclusivy co jest plusem jak zeŚląska po Gdańśk.
Dołoż trochę dukatów i kup używaną PS4 pro - swoją za 800zł kupiłem z padem a były nawet oferty z 2ma!
Broń Boże nie kupuj nówki bo to już lepiej dołożyć do ps5 :P
one X chyba mocniejszy jest teoretycznie jednak obie konsole i tak są słabe w porównaniu z Series X
@linek_big:
PS4 pro czy One X mają gorsze bebechy i grafike niż S
Zobacz sobie God Of War, Ghost of tshuhima i last of us 1czy tam 2, Unchartedy czy Shadow of the Collosus a na imprezy ze znajomymi Wiedza to potęga,To jesteś Ty czy Wiedza to potęga dekady.
Ogólnie jeśli nie interesują Cie te exclusivy chcesz po prostu pograć w międzyplatformowe gry to bierz używke Ski :D