Wpis z mikrobloga

Zarządzam spotkanie rady eforów z tagu, w sprawie @WykopekBordo, jak już wiemy stawiane są mu bardzo poważne zarzuty, takie jak uleganie i rozmowa z p0lką @DziewczynaChaos , która ma kategoryczny zakaz wstepu na ten tag oraz na kanał oskarżonego o niniejsze przewinienie, został także przyłapany na pisaniu do innych p0lek w kategorycznie zbyt miłym tonie a być może nawet spermieniu, za jego wcześniejsze dokanania jestem za udzielniem mu jedynie reprymendy slownej, aczkolwiek inni eforowie z tagu byli skłonni do wykluczenia go z naszego tagu za powyższe zbrodnie. Wnioski i zdanie innych eforów (do rady należa wszyscy prawilni uczestnicy i czytelnicy tagu) proszę kierować pod tym postem w komentarzach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw #wykopek
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MysticDream: No właśnie też jestem świeżakiem, dopiero pierwszego jego streama (i to częściowo) obejrzałem. Ale z tego co widzę to @DziewczynaChaos tutaj jakąś atencjuszką jest. No różowa, żeby nie miała faceta musiałaby być meeeeega brzydka.I to tak naprawdę nawet nie 1/10 a chyba 0,5/10.
  • Odpowiedz
@Reid____: p0lki atencjuszki trzeba trzymac zdala od zarowno swietego tagu jak i streama wykopka. jesli on tego nie rozumie to niestety jego upadek jest nieunikniony. jedyne co p0lki potrafia to siac ferment i destrukcje, nie ma dla nich miejsca wsrod nas przegrywow i neetow
  • Odpowiedz