Wpis z mikrobloga

Zarządzam spotkanie rady eforów z tagu, w sprawie @WykopekBordo, jak już wiemy stawiane są mu bardzo poważne zarzuty, takie jak uleganie i rozmowa z p0lką @DziewczynaChaos , która ma kategoryczny zakaz wstepu na ten tag oraz na kanał oskarżonego o niniejsze przewinienie, został także przyłapany na pisaniu do innych p0lek w kategorycznie zbyt miłym tonie a być może nawet spermieniu, za jego wcześniejsze dokanania jestem za udzielniem mu jedynie reprymendy slownej, aczkolwiek inni eforowie z tagu byli skłonni do wykluczenia go z naszego tagu za powyższe zbrodnie. Wnioski i zdanie innych eforów (do rady należa wszyscy prawilni uczestnicy i czytelnicy tagu) proszę kierować pod tym postem w komentarzach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw #wykopek
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Reid____: Sprzeciw! Już o tym mówiłem ale się powtórzę. Zaraz po "kuszeniu tzipą" rozmawiałem z @WykopekBordo na lajcie przez skajpa (łatwo się pruć po czasie, nikt wtedy taki odważny nie był) i poruszyłem ten temat gdyż podobnie jak wy, byłem zbulwersowany. Jednakże nasz dolnośląski książe powiedział jedną ciekawą rzecz, która go wyróżnia od nas s--------n - on robi content dla wszystkich i kocha każdego swojego widza. Może i dziewczyna
  • Odpowiedz