Wpis z mikrobloga

Żauważyliście na filmie u Werki, że życzenia Karolowi składa jakiś koleś, który idzie obok wypasionych samochodów a to samo miejsce jest później na filmie u Tromby z helikopterem. Czyżby Karol wziął więcej osób do Dubaju niż tylko Ekipę.. Nie kojarze tego kolesia, chyba nawet nigdy go nie widziałem wcześniej..
#friz
  • 8
No ja go jeszcze nie widziałem na żadnym filmie Ekipy a troche ich obejrzałem hehe Wiadomo, że jak kręcą klipy to i foty muszą być do promo, może jakaś okładka nawet będzie z Dubaju
@Milnowiii: Operatorzy i montażyści to wiadomo, zawsze z nimi podróżują żeby być na bieżąco bo jakby mieli to magazynować wszystko co nagrywają to by były terabajty danych i by się pogubili w tym co jest od kogo hehe
@Bunsen: To jest jakis gościu co ładnie mówi po angielsku, może sami go wzieli, moze dostali jako opiekuna razem ze zniżka za hotel, zeby przypadkiem ich dowiezienia nie zamknęli, bo przy takich zasięgach to nie ładnie wygląda.

*Dubaj to takie urocze miejsce, gdzie za podniesienie głosu w na obcą osobę mozna iść siedzieć. Genralnie łatwo w głupi sosó zniknąc i nie wrócić.