Wpis z mikrobloga

Mirki, czy ktoś korzystał z przywilejów legitymacji ZHDK? Ostatnio mnie okrutnie rąbnęło w kręgosłupie i mam zamiar jechać do lekarza POZ. Zapis przez telefon nie działa więc pomyślałem, że może pierwszy raz skorzystam z tej legitymacji. Wbija się na pewniaka do lekarza jak inny pacjent wyjdzie, czy w recepcji mam się jakoś zgłosić, czy jak to się odbywa zazwyczaj?
#krwiodawstwo
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@BulgarskiTaboret: Zgłaszasz się do recepcji, wyciagasz kartę pułapkę, mówisz że chcesz sie zapisać do lekarza i patrzysz co sie dzieje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli przez telefon zapisy nie działają a w POZ przyjmują z dnia na dzień bez robienia zapisów na następne dni to po prostu wejdziesz poza kolejnością. Możesz o tym dyskutować z recepcją i ale z pacjentami już nie marnuj nerwów. Niech recepcja ogarnie
@Pociongowy: Do POZ normalnie trzeba się tam zapisywać, ale teraz nawet nie mam jak, nie mieszkam tam gdzie jestem przypisany (mam 10km) więc albo telefon, albo na żywioł. Telefonicznie strasznie rwie połączenie i do tego wybieranie tonowe nie działa więc w zasadzie słucham sobie automatu w kółko. Na stronie też nie podają jacy interniści przyjmują. Jedynie napisane jest, że do 19:00 otwarte. W zasadzie mi potrzebne skierowanie na RTG i coś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@BulgarskiTaboret:
Moją pasją jest chodzenie do lekarza ale nie takie zwykłe żeby się zbadać ale o tym za chwilę. Żeby móc realizować swoją pasje musiałem kilka lat ciężko na to pracować oddając krew XD W dupie miałem chorych ludzi, chodziło tylko o profity a zwłaszcza o jeden konkretny. Co dwa miesiące punkt 8 byłem pierwszy w kolejce żeby spuścili ze mnie 450 ml czerwonej cieczy, nie policzę ile zeżarłem czekolad które