Wpis z mikrobloga

Wgl to wczoraj sie sam zahipnotyzowalem porobiony i zrobilem se jakies zwarcie w mozgu i jak sie ocknalem to przez pol godziny mi w glowie lecialo pasmo 'myslane' nie moim glosem,. Na zmiane jedno slowo, zazwyczqj cos w stylu 'ratuj, przepros, koniec, pomocy, przestan' i na zmiane z dziwnymi slowami ktore brzmia jak po polsku ale nie istnieja, #!$%@? nie? Zobqczycie ze #!$%@? bede sie ruchal swoim wlasnym unysłem jak ten z tego mema, co ma babke z mozgu zrobioną #narkotykizawszespoko
  • 21
@Tostownica ale ty musisz byc oczytany, pewnie znasx sie na chorobach psychicznych jak malo kto, pls powiedz mi xd jak ja uwielbiam jak ludzie tak #!$%@?, a sie okazuje, ze na codzien maja mental 10x gorszy ode mnaie jakies lęki, deprrsje i #!$%@? wie co jesZcze
@decadent kazdy ma jakies gowno w sobie xd kazdy, chodzby to ze sie boje drabin, albo mnie razi w srodku jak sie spozniam, bo tqk to nie wiem xd schizofremi sie jie dostaje od tak w wieku 25 lat, na pol godziny, poza tym beka w sumie chcialbym miec, bym se trolowal tem glos, cokolwiek, siedzenie samemu byloby jeszcze ciekawsze