Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gymski: i7 10700k potrafi w peaku pobierać 250W, w połączeniu z około 160W dla GPU sprawia że zasilacz o tak niskiej mocy będzie nadwyrężony i może nie zapewnić maksymalnej mocy. A gdzie tu jeszcze pozostałe podzespoły i wykorzystanie potencjału OC odblokowanego procesora? Oszczędzanie na zasilaniu zawsze źle się kończy
@ptasiek2 ciekaw jestem skąd to 250 sobie wyjąłes. Ten komputer w maksie pobierze 400w wliczając wszystko.
Drugie ciężko mi sobie wyobrazić że ten zestaw jest załadowany 100% na CPU i GPU. Żadna gra tak go nie obciąży.
Kupując prebuilta raczej nie porywasz się na oc.
450w tego zasilacza jest wartością która jest w stanie dostarczyć bez żadnych problemów w temperaturze 40°c na linii 12v.
Imho wystarczający do tego zestawu nawet
No stronka mi doradza że nie potrzebuje mocniejszego, jak biorę mocniejszy to leci informacja, że to nie potrzebny koszt bo 450 to 20% ponad maxa.
@Litek94 jak masz kasę to dokup. Myślałem że to prebuilt. Imho lepiej zainwestować w coś typu cx550m bo nie dość że modularny to nie kosztuje tak wiele więcej.
Co do windy jeśli nie przeszkadza ci symbol wodny i tapeta defaultowa to nie musisz się bawić w kupno bo legalnie tak możesz używać. Jeśli te dwie rzeczy ci przeszkadzają to możesz wykorzystać klucz z jakiegoś laptopa z domu co już nie używasz co
@Gymski: Już się robi! liczyłem na jakieś porady! zaraz wstawie co po nich zbudowałem. Czyli co biore pendrive, "wgrywam" na niego windowsa i smiga tylko znak wodny jest? widziałem poradniki, że ludzie to usuwają jakoś wiec windowsa nie kupuje.
@Litek94 jak masz komputer na windowsie ściągnij ZE STRONY MICROSOFTU windows media creation tool I normalnie wszystko ci ładnie będzie napisane co robić. Potem bootujesz z niego kompa i masz windę postawiona w jakieś 5 minut
@Litek94 bo ile za tą kartę płacisz. Pewnie z 30 funtów. Już lepsza kupisz na eBayu z choćby wifi 5. Wiem że kiedyś za 20 widziałem nawet w currysie