Wpis z mikrobloga

@ozjasz4-9: flip to zasadniczo zarabianie na wniesieniu wartości dodanej - przez zrobienie remontu i aranżacji wnętrza. Tbh chętnie bym kupił mieszkanie od flipera, gdyby miało mnie to kosztować dodatkowe kilka % ceny, bo to jest dobry deal, jeśli ktoś nie ma wiedzy nt. wykończeniówki itd. Ja nie mam. Problemem jest nie sama idea flipu, tylko sytuacje, w których dochodzi do nadużycie względem pierwotnego właściciela mieszkania. No ale nie jest to jedyna
  • Odpowiedz
@ozjasz4-9: sam jesteś pasożyt, nikt Ci nie broni robić tego samego. Poza tym fliperzy nie psują rynku, a wręcz naprawiają, bo dzięki nim mniej jest ruder rodem z PRL a więcej ładnych mieszkań
  • Odpowiedz
@pesotto: po co się ograniczasz. od razu nawołuj to konfiskaty majątku kułaków. cała władza w ręce ludu. A teraz wystaw wszystko co masz przed blok, komputer i telefon w pierwszej kolejności
  • Odpowiedz
@thunder08: xdddddddddddddddd( )

Moze niektorzy woleliby kupic mieszkanie i samemu urządzić, zamiast placic za to ze typ skupil z rynku, urządzil po swojemu i wystawil z marżą? Albo cyk, cesja nowego i +15% płać robaku.
  • Odpowiedz
@ozjasz4-9:
Doczekaliśmy czasów, że tylko 1/3 mieszkań jest kupowana przez ludzi, którzy będą w nich mieszkać. Reszta to popyt spekulacyjny, który winduje ceny.
  • Odpowiedz
@ArchDelux: czego nie rozumiesz? gość jest zły że ktoś ma pieniądze i je wydaje i w związku z tym chciałby żeby wszyscy płacili jeszcze większe podatki, może wtedy nie będzie ludzi których stać na wydawanie pieniędzy. to jest czysty bolszewizm, skrajna głupota albo zło. więc namawiam go żeby się nie ograniczał i dał przykład, jako pierwszy pozbył się wszelkiego swojego majątku. bo czemu on ma mieć jak ktoś inny nie ma?
  • Odpowiedz