Wpis z mikrobloga

@shaelix92: z 3 799,00 zł skoczyło na 4 299,00 zł za ten laptop porównując najbardziej ubogie wersje (ram 8gb, dysk 512, brak systemu), więc już chyba się nie opłaca

https://www.x-kom.pl/comparison/621007,621038,602015

Tu mam porównanie 3 różnych konfiguracji (różnią się matrycą i kartą graficzną).

Miałem przed chwilą ten sam dylemat do momentu kiedy nie podrożało, bo też mam większy monitor. Różnica w cenie między matrycą 120, a 144 teraz wynosi 400zł, a
  • Odpowiedz
@bar125: @wypokowy_expert: pewnie bedzie następna promka, pytanie czy lepsza czy gorsza. Jak lepsza, to tamtego od razu zwracam i biore w nowej cenie xDDD Ale żadnego game changera nie przewiduje, może jakieś 100-200zł, a o tyle to mi sie nawet nie chce z fotela wstawać xD
  • Odpowiedz
@shaelix92: odbiegając od jakości tej matrycy ta promka była dość dobra cenowo, aż na xkomie był chwilowy absurt, laptop z R5 4600h był droższy od R7 4800h a miały te same parametry poza procesorami
  • Odpowiedz
@shaelix92: (ʘʘ) wow ciekawe jak z trwaloscia tych legionow

tez uzytkuje laptopa jako drugi monitor i pracuje na zewnętrznej klawiaturze i myszce, więc laptop służy do wyświetlania jedynie spotify i mess
  • Odpowiedz
@bar125: aha i widziałem tego laptopa na żywo, jakość matrycy jak dla mnie wporzo, ale ja aktualnie siedze na TN, więc jakikolwiek IPS to będzie gamechanger xD
@jmuhha: no jak go chwyciłem w sklepie to zaskoczył mnie solidnością.
  • Odpowiedz