Wpis z mikrobloga

@theoforos1: .... człowieku porównujesz ryzena 4600H z 4800H, a pomiędzy nimi jest przepaść mniej więcej taka sama jak pomiędzy 1650 a 2060, pytałem o porady ludzi którzy znają się na tym co mówią, Ty jak widać nie ogarniasz rzeczywistości xDD
@babicz99: ja matrycy nie potrzebuje- pracuje i tak większość czasu na drugim monitorze, monitor laptopa służy mi do wyświetlenia notepada czasami xDD Była wersja z gorszymi procesorami i z gorszymi kartami graficznymi. Nie uwierze nikomu (pic or it didnt happend) w cene w granicach 3200 za ten sprzęt.
@wypokowy_expert: raczej takie rzeczy to robi automat nie patrząc na realna sytuację.
Co do czekania to ja wolę dopłacić do rtx3060, bo jest więcej rdzeni względem 2060, ale jeżeli 2060 Ci wystarczy to bierz R5 4600h.
Względem 4800h różnice masz marginalne.
@babicz99: weź sobie rtx 3060 z 80 watami +15W w booscie, a ja sobie zostane przy 2060 115W i dobrym chłodzeniu jakie Lenovo w tym sprzęcie oferuje xD
Nie mówiąc już że za 3060 trzeba już wydać conajmniej 5k i to w obudowie od MSI, które nie mają tak dobrego chłodzenia.
@wypokowy_expert: to laptop jak najbardziej do grania, ale przede wszystkim ma visual studio w wersji Professional #!$%@?ć ( ͡
@babicz99: PS. #!$%@?ąc już od tego że ten laptop już nawet jak dokupie sobie dodatkowy ram, to przy rozliczeniu na firme wyjdzie mnie niecałe 2700zł, podczas gdy konfiguracja Twojego laptopa (po dokupieniu ramu) wyszła by niecałe 2300. Więc 400zł różnicy, a jednak procesor słabszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)