Wpis z mikrobloga

Jest wielu aktorów którzy odegrali swoje rolę fenomenalnie. Mało kto zdaje sobie sprawę, że dzięki roli w filmie można wytworzyć sobie "pod osobowość" przez co aktor może przejąć bohatera którego grał. Ode mnie Heath Ledger jako Joker - majstersztyk, przez wielu uważany za najlepiej zagraną postać w historii kina. Ledger zamknął się w pokoju hotelowym i prowadził dziennik, aby przygotować się do roli. W wywiadzie dla Empire z 2007 roku powiedział: „Jest to połączenie przeczytania wszystkich komiksów, które mogłem, a które pasowały do scenariusza, a następnie po prostu zamknąłem oczy i medytowałem nad tym. Przez około miesiąc siedziałem w pokoju hotelowym w Londynie, zamknąłem się, założyłem mały pamiętnik i eksperymentowałem z głosami - ważne było, aby znaleźć jakiś ikoniczny głos i się pośmiać. Skończyło się na tym, że wylądowałem bardziej w królestwie psychopaty - kogoś, kto ma bardzo małe sumienie do swoich czynów lub nie ma go wcale. Jest po prostu absolutnym socjopatą, klaunem z zimną krwią, masowo mordującym ”. Dziennikarzom udało się dotrzeć do policjantów, których wezwano do mieszkania zmarłego aktora. Zdradzili oni szczegóły, których nie było w oficjalnym raporcie. Podobno całe miejsce było oblepione zniszczonymi plakatami z Batmanem, na ścianach widniały wypowiadane przez postać Ledgera cytaty z filmu, wszędzie walały się też spalone komiksy i puste butelki. Odkryto liczne ślady krwi, w powietrzu unosił się specyficzny zapach, a z głośników leciał głos Ledgera udającego Jokera. To oczywiście niepotwierdzone informację, ale jestem w stanie w to uwierzyć.

#aktor #aktorzy #film #filmy #przemyslenia #ciekawostki
helioS_mk2 - Jest wielu aktorów którzy odegrali swoje rolę fenomenalnie. Mało kto zda...

źródło: comment_1613311720hQ0rhXjB6NKGprXrGbnyap.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zdradzili oni szczegóły, których nie było w oficjalnym raporcie. Podobno całe miejsce było oblepione zniszczonymi plakatami z Batmanem, na ścianach widniały wypowiadane przez postać Ledgera cytaty z filmu, wszędzie walały się też spalone komiksy i puste butelki. Odkryto liczne ślady krwi, w powietrzu unosił się specyficzny zapach, a z głośników leciał głos Ledgera udającego Jokera.
Novameh - > Zdradzili oni szczegóły, których nie było w oficjalnym raporcie. Podobno ...

źródło: comment_1613318614pdpuLjyrEHhG7EkGConF90.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Novameh: Oczywiście zgadzam się to brzmi dość absurdalnie, ale biorąc pod uwagę komentarze po jego śmierci chociażby dosyć bliskiej mu osoby jaką była jego siostra, mówi ona wprost, że Heath oddał całego siebie dla tej roli i jeszcze nigdy nie widziała by tak wysoko postawił sobie poprzeczkę w celu pojednania się i zrozumienia odgrywanej roli, te wszystkie wydarzenia sprawiają, że w opisywanej przez policjantów retrospekcji może być jakieś ziarenko prawdy.
  • Odpowiedz