Wpis z mikrobloga

#rower Mirki pytanie, pewnie juz wielokrotnie zadane, ale cholera wie jak to znalezc. Jaka firma bedzie najlepsza w stosunku cena/jakosci jesli chodzi o stroj rowerowy? Na takie 10 stopni. Bo kupowanie gaci za 500zl jakos mi sie nie zgadza z wewnetrznym zymianinem.
  • 6
@qusqui21: Ja mam sporo ciuchów, większość koszulek i bluz kupione z przecen w lidlu więc naprawdę za grosze. Mam kilka markowych gaci bib minimalnie używanych odkupionych od kolarzy, a ostatnio za 35 euro kupiłem w sklepie bib Funkier na zimę więc to przyzwoite pieniążki. Ludzie kupują z aliexpress i sobie bardzo chwalą ale nie wiem jak z rozmiarówką bo różnie piszą. Dla mnie 500 zeta za jakieś gacie to też przesada.
4x80 - @qusqui21: Ja mam sporo ciuchów, większość koszulek i bluz kupione z przecen w...

źródło: comment_1613302342bUeSkkidEAWvKg8ea03XQ1.jpg

Pobierz
@4x80: tez sobie pokupowalem w lidlu, ale gacie mam bieda wersje z decathlona i no nie sa idealne. Ale jakbym sie dowiedzial o firmie w stylu ikea/decathlon ktore sie specjalizuja tylko w sprzecie rowerowym. To z checia bym zrobil upgrade.