Wpis z mikrobloga

@kamilek98PL: @Feelantrop: Pierwsza część ma taki swój urok dzięki tej plastycznej grafice, ostatnio wróciłem również do dwójki i strasznie zawiodłem się zakończeniem gry no i ogólnie zbędnymi mechanikami typu odnawiające się posterunki czy zacinająca się broń, która potrafi się zacinać co trzeci wystrzelony pocisk :/
  • Odpowiedz
@materazzi: W 2004 roku wyszło bardzo dużo mega gier, pamiętam jeszcze Hitmana Kontrakty, GTA SA, Painkiller, Killzone i mnóstwo innych gier - to był dobry rok ogólnie dla graczy :)
  • Odpowiedz
Statek przeszedłem tak, że wybuchały wszystkie łódki oprócz dmuchanych. Zeskakiwałem do wodu bo sobie ją podstawiłem z początku mapy i zapisało sava i zwabiłem go do hangaru. #!$%@? czitował.
  • Odpowiedz
@Lesrley pamiętam jak byłem na Poznan Gamę Arena . Chyba pierwsza? Albo druga edycja w ogóle i tam był far cry. Ale to była ładna gra. Chwile później wyszedł Crysis który wyglądał jeszcze lepiej. Na Crysise w sumie zatrzymał się tak dynamiczny rozwój grafiki w grach.
  • Odpowiedz
@Lesrley moim zdaniem trochę przesadzasz mówiąc, że gra wygląda pięknie. Sam chyba w 2018 roku odświeżyłem sobie tę grę z wszystkimi najwyższymi ustawieniami graficznymi. I o ile owszem, woda dalej może się podobać (oświetlenie w niektórych lokacjach też), o tyle już roślinność, modele pojazdów i postaci (zwłaszcza trigenów) mocno się zestarzały
  • Odpowiedz