Wpis z mikrobloga

jakieś specjalne rękawiczki masz? Jak przedwczoraj wyjechałem to w zwykłych narciarskich momentalnie mi przemarzły palce


@ZaQ_1: Zauważyłem że to bardzo indywidualna kwestia, ja do -5 jeżdżę w jesiennych, potem zimowe. Też kwestia tempa, trzeba jechać na trochę wyższym tętnie i nie trzymać palców ciągle na manetkach. Palce w stopach marzną mi klasycznie, maks 2h na rowerze.

Na ręce chyba najcieplejsze rozwiązanie to takie rękawice nakładane na kierownicę.
dybligliniaczek - > jakieś specjalne rękawiczki masz? Jak przedwczoraj wyjechałem to ...

źródło: comment_1613244723OtNBESM1ESB2Tp1UgjkjH4.jpg

Pobierz
@dybligliniaczek: na zwykłym rowerze też mi przemarzły dłonie, więc chyba muszę sobie lepsze rękawice zorganizować albo osłonkę od wiatru. Ze stopami nie mam problemu, krew jakoś grzeje od kręcenia.
@ZaQ_1: Author Windster, w miarę tanie a zapewniają jakiś komfort termiczny nawet przy minusowej temperaturze.
@pwcr: myśle ze z 45 być dojechał i by padła, gdzie przy ok 10 stopniach dobiłem 60 na nim. Dużo brodziliśmy przez śnieg, wiec to tez przyczyniło się do spodku zasięgu roweru. Mimo wszystko super sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)