Wpis z mikrobloga

#famemma Masti jest oderwana od rzeczywistości, laska naprawdę myśli ze coś znaczy, znaczyła i miała duże grono odbiorców jak była Sexmaterką w tej późniejszej fazie gdy nagrywała kawałki - punktem przełomu był kawałek "Rak" wtedy ludzie ja polubili. A teraz, mimo ze ma prawie milion na IG, to tak naprawdę ludzie mają na nią wywalone, nowe kawałki już nie wzbudzają takiego zainteresowania, z kontrowersyjnej panny lekki obyczajów, zmieniła się w rasową feministkę która na każdym kroku mówi jakieś głupoty. Rewanż byłby ciekawy, ale taki kubeł zimnej wody na głowę jej się przyda, Co nie zmienia też faktu, że Rozpara to jest giga cwaniak i widać ze typ za bardzo personalnie do tego podchodzi, ktoś mu się prywatnie nie przypodoba to go po chamsku eliminuje. Ja się mega dziwię że Ferrari za to co wygadywał, o Mirku i czaszce, dalej jest ich zawodnikiem.
  • 9
@el_chapo_2020: dokładnie, walki kobiet na famemma to dobra okazja żeby udać się do sracza, zero emocji. To jak oglądania walki meneli pod sklepem albo dwójki upośledzonych. Jedyna jaka mi troszkę podeszła to paradoksalnie walka lil masti i to jak wykręciła linkiewicz w parterze.
@isrin22: Właśnie za #!$%@? Linkiewicz miała u mnie szacun. Jeśli lachociąg myśli że zdobędzie pas to ostro się przejedzie na Wybrańczyk, a nawet jak jakimś cudem udałoby się jej wygrać, to Way Of Blonde jej dziecko zrobi w tym oktagonie.
@Hejtel: laska pod najnowszymi zdjęciami ma po 50k lajków (tyle co Kasjusz) i prawie milon follow (2x więcej niż Kasjusz), więc jak najbardziej coś znaczy.

No chyba że mi napiszesz że Kasjusz również nic nie znaczy xD
@Back_Space: No ma tyle bo ma prawie milion obserwatorów? Serca pod zdjęciami nic nie znaczą. To pomyśl ile właśnie znaczy Kasjo, mając o połowę mniej obserwujących robi takie liczby co ona.. Ona nie ma zaangażowanych fanów.
No ma tyle bo ma prawie milion obserwatorów?


@Hejtel: No co ty nie powiesz Sherlocku. Sam najpierw napisałeś "laska myśli że coś znaczy", a teraz właśnie udowodniłeś że ma rację :D

Skoro serca pod zdjęciami nic nie znaczą, to w takim razie znaczą followy - więc #!$%@?łeś się na minę, bo followów laska ma jeszcze więcej niż Kasjo.
Sorry, ale nie obronisz tego. Lil Masti ma większe zasięgi niż Kasjo pod