Wpis z mikrobloga

@Nanuno Hurr durr pakuj się i jedz jak się nie podoba lewagu!!!!111

Ja wiem, że dla piwniczaka może być to trudne do wyobrażenia, ale niektórzy mają tutaj dom, rodzinę, prace, znajomych. Poza tym wyprowadzka do innego kraju to duża decyzja, ale co o niej może wiedzieć wypok piwniczak, który pewnie nigdy nie przeprowadzi się ze swojej rodzinnej wiochy.
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: Jasny #!$%@?, poziom abstrakcji jaki wymyśliłeś wzrósł do maksimum XDD
No to po co zakładałeś tutaj rodzinę skoro tak źle w tym kraju jest? Chyba, że chcesz wychować kolejne pokolenie Januszy takich jak ty, które będzie tylko narzekało jak im jest źle, ale nic z tym nie zrobią.
Z tego co mówią wykopki to za granicą jest kraina mlekiem i miodem płynąca, więc robotę znajdziesz na pewno lepszą, niż
  • Odpowiedz
@Nanuno Ech, widać, że aby taki ktoś jak Ty zrozumial coś co ma więcej zmiennych niż dwie, to potrzebna jest łopata. Widać skutek prania mózgów korwinizmami, radykalnie prostymi rozwiązaniami skomplikowanych problemów.

Nie wiem czy masz na tyle wysokie zdolności wyobraźni, wątpię, ale może wyobraź sobie, że pisanie komentarzy na wypoku nie oznacza, że cały dzień siedzę i płaczę jak mi tutaj źle. Mam rodzinę i ona jest dla mnie najważniejsza, nie
  • Odpowiedz
  • 0
@pogong ale wiesz, że mandat może policjant wystawić bezprawnie, że względu na swoje widzimisię? To sąd decyduje czy ma rację.
  • Odpowiedz
  • 0
@GrammarNazi To mnie bawi u was najbardziej, że ciągle próbujecie robić z siebie wielkich intelektualnych myślicieli, którzy są jedyna nadzieja tego świata. Na siłę próbujesz mną gardzić oczekując plusów swoich podobnie chorych umyslowo kolegów. A skąd to wiem? Bo nigdy w życiu nie byłem korwinistą. Ba! Sam wielokrotnie śmiałem się z ich abstrakcyjnych pomysłów. Tylko tobie niestety wykop i twoje otoczenie już tak zmieliło mózg, że każdy kto ma inne zdanie,
  • Odpowiedz
@Nanuno No dobra, ja odpowiedziałem na Twoje pytania, a Ty wylałeś tutaj swoją frustrację i to jak bardzo nie lubisz lewaków a na koniec, że marsz niepodległości jest fajny bo wcale tam nie idą sami faszyści, ale też rodziny z dziećmi. No ekstra.

Czy może napiszesz jednak coś sensownego?
  • Odpowiedz
  • 0
@GrammarNazi Skończyłem z tobą rozmowę. Od barana różni cię tylko to, że nie pijesz wody z koryta. Może kiedyś zmądrzejesz, choć nikła to szansa. Na chwilę obecną pozostało ci wylewanie swoich żali na tagu #neuropa i kąpiel w tym towarzystwie wzajemnej adoracji.
  • Odpowiedz
@Nanuno Innymi słowy nic sensownego do powiedzenia nie masz. Myślałem, że się chociaż dowiem dlaczego jestem baranem, czy tylko dlatego, że śmiem narzekać na piękny kraj i być lewakiem, czy są jakieś faktyczne powody. No ale, nie ma co liczyć, że od takiego typka mozna dostać jedynie zalew żółci i frustracji, a nie coś, co ma jakiś sens ¯_(ツ)_/¯

A propo zmadrzenia, to zmadrzalem parę lat temu
Tak się składa, że
  • Odpowiedz