Wpis z mikrobloga

Odnośnie wpisu:

https://www.wykop.pl/wpis/55525205/poslow-w-sejmie-mamy-460-poslow-konfederacji-11-te/

@kleopatrixx:

Ponad 10 lat udzielam się na wypoku, czasem dyskutuję, czasem doradzę, czasem się czegoś nauczę, raz albo dwa ;) kogoś potrolowałem... ale to pierwszy odnotowany przeze mnie przypadek kiedy ktoś mi usunął w miarę merytoryczny komentarz.
Czyżby nie pasowało do tezy, że "młoda" twarz Konfederacji to nieuk i nierób, który dłużej siedzi w polityce niż przeciętny entuzjasta K potrafi samodzielnie wiązać buty? (O ile w ogóle) :D

A panu JKM trzeba oddać 30 lat niezmiennych poglądów. 30 lat nieprzerwanego ośmieszania (w większości słusznych) idei wlnościowych.

#polityka #konfederacja #heheszki
  • 8
@Jin: poza JKM to jak na Polską scenę polityczną to wszyscy są nowymi twarzami, ale oczywiście że każdy z nich jest zaangażowany w politykę od wielu lat. Więc może twój wpis był bez kontekstu i dlatego usunięty a nie dlatego że merytoryczna prawda jest trudna do zniesienia i przez to cenzurowana.
@rencista:

Ja np. Wolę takich, którzy coś potrafią oprócz gadania i cynicznego wykożystywania systemu oraz naiwności potencjalnych wyborców.

@AlBundy95:

Nie mam na czarnej ani jednej osoby - każdemu może zdarzyć się powiedzieć coś mądrego.

@kleopatrixx:

Bo wrzucenie na czarną listę, kogoś kto próbuje podyskutować jest takie dojrzałe :)
Więc może twój wpis był bez kontekstu i dlatego usunięty


@Mr_kolek:

Na 100% taki właśnie był, ale był też w tamtej konkretnej dyskusji dosyć łatwy do odbicia. A tego oczekuję od mojego interlokutora - gibkości umysłu i umiejętności trafnego (kontr)argumentowania. Jeśli ktoś xamiast tego potrafi tylko się obrazić i trzasnąć drzwiami, to może nie powinien politykować. (Albo zapisać się do PiSu - tam wystarczy fanatycznie przytakiwać prezesowi).