Wpis z mikrobloga

@kufloweiklonazepam: jasne. Wszędzie słyszę to samo, bądź czytam o tym wdychaniu, grzybach i tym podobnych. No to ja żyją lekarze chirurdzy? Co do wolności, ok, zgadzam się, o ile będziesz ponosił PEŁNĄ odpowiedzialność za skutki wypadku samochodowego, w którym nie miałeś zapiętych pasów i uległeś kontuzji: pełną, czyli płacisz za usługi szpitala, który Ciebie leczy, gdyż Twoje składki nie obejmują CELOWEGO narażania się na kontuzje. Ok?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Wezmyr: lekarze zmieniają maski za każdym razem. Wyobrażasz sobie efekt i koszt gdyby wszyscy mieli nosić maski i zmieniać je kilka razy dziennie? Już teraz przyroda jest zasyfiona maskami.
Ludzie nie będą zmieniać masek a już są badania potwierdzające ryzyko jakie niesie używanie brudnych masek.
@Wezmyr jedno ratuje mnie. drugie pomaga jak dyszysz na ludzi, żeby nie zdechli na mało śmiertelną chorobę. jak zabiję się kung flu, to zabiję cię też mnóstwo innych gówien. A #!$%@? jajca w cudze zdrowie
@Wezmyr: mnie tam się podoba przymus noszenia maski. Noszę sobie kominiarę, albo komin zaciągnięty na ryja i wyglądam jak islamski najemnik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wezmyr: #!$%@?, zwykła maseczka która faktycznie może w niektórych sytuacjach przyczynić się do ograniczenia rozprzestrzeniania różnych wirusów i bakterii w zamkniętych przestrzeniach to zamach na wolność Janusza, ale próba pozbycia się innych mediów (nie mówię że niezależnych) niż partyjne, całkowity zakaz aborcji to już git( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wezmyr: lekarze i chirurdzy co chwilę zmieniają maseczkę. Sam staram się wymieniać często, a jak wczoraj pochodziłem po sklepach to co druga osoba miała maseczkę całkowicie styrana. Brudną i wymietoloną.

Co więcej - taki chirurg ma maseczkę do operacji, a weź załóż maseczkę bawełniana na miasto w takiej temperaturze. Zaraz zawilgocona. A wedle informacji zawilgocone maseczki nie spełniają już swojej roli. Czyli maks pół godziny i nowa. Powiedz mi ile osób