Wpis z mikrobloga

@Kalafjoreg: wiesz, że jeżeli nie masz pieniędzy żeby oddać, to jest tylko jedna opcja? po prostu ich nie oddasz, to tyle xD
Nic więcej się nie zmienia w życiu, a zależy skąd pożyczyłeś, bo jak od jakiejś firemki to jeszcze masz duże szanse, że w ogóle nie będziesz musiał oddawać, tylko musisz się zainteresować jak będzie sprawa w sądzie, dopóki nie ma tytułu wykonawczego to nie ma dlugu nawet mordo.
@Kalafjoreg: a z pogrywania z komornikiem i oszukiwania tych debili mogę Ci dać jakieś porady, bo znam sie na tym, jeszcze ani grosza nikt odemnie nie odzyskał, a wielu próbowało.
@Kalafjoreg: w urzędzie pracy? Za działalność? jeżeli tak, to tam przecież żyrantów masz, od nich wezmą
pożyczek nie spłacaj, nie opłaca się, nic Ci nie zrobią, a za kilka lat sami zadzwonią i powiedzą, żebyś oddał połowę, i po sprawie będzie, wtedy oddasz, i weźmiesz od nowa pożyczkę, ja tak zrobiłem kilkukrotnie już, oni są głupkami.
@cranberry250 No tak, zapomniałem. Jestem wykopkiem, więc zarabiam 15k miesięcznie i spłacę to w 2 miesiące. Wcale nie jestem osobą niepełnosprawną bez wykształcenia, pracy i perspektyw na zmianę tego. Yhy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kalafjoreg:
Zarabiając około 2500 i dobrze reorganizuąc budżet można to z palcem w dupie spłacić w 3 lata

Wykształcenie nie ma tu nic do rzeczy. Zawsze liczyło się to co potrafisz robić. Jeżeli nic nie potrafisz to się naucz. W internecie wiedzą na praktycznie każdy temat jest dostępna za darmo.

Niepełnosprawność wyklucza Cię jedynie z niektórych zawodów (i zależy jakiego typu jest to niepełnosprawność). Mnóstwo jest ofert pracy, gdzie jedynie pracujesz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hissis: nauczysz mnie jak tak żyć będziesz moim mentorem ? Niestety moja patologia wychowała mnie tak żeby żyć uczciwie nawet jak jest się biednym że muszę lodówkę otwierać żeby cieplej w domu było