Wpis z mikrobloga

Poszukuję operatora sieci do którego warto dołączyć. Najbardziej mi zależy na najkorzystniejszych pakietach internetowych i wysokich lejkach po przekroczeniu transmisji. TYLKO OPERATORZY INFRASTRUKTUALNI . Dodatkowo załączam ankietę. Nie robiłem jeszcze rozeznania ofert choć wydaje mi się że T-Mobile i Orange byłby najlepszym wyborem ale czekam na wasze opinie.

#orange #plus #play #tmobile #gsm #heyah #virginmobile #njumobile #telefony #siecikomorkowe #lte #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta #smartfon
s.....y - Poszukuję operatora sieci do którego warto dołączyć. Najbardziej mi zależy ...

źródło: comment_1613156888V0dgtnNEW5OgmFmaPZzAPv.jpg

Pobierz

Którą sieć wybrać z dogodnym internetem

  • T-Mobile 22.8% (13)
  • Orange 45.6% (26)
  • Play 22.8% (13)
  • Plus 8.8% (5)

Oddanych głosów: 57

  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@s-k-fantasyfactory: Po pierwsze na początek wybierz sieci, które w Twojej lokalizacji działają wystarczająco dobrze. A tego niestety nie da się przetestować inaczej niż sprawdzając to samemu lub w ostateczności bazując na doświadczeniach najbliższych sąsiadów, współlokatorów, itp. I dopiero wtedy - po odrzuceniu pozostałych sieci - można pytać o to, który operator ma najlepszą ofertę przy założeniu zużycia x GB i/lub spełnieniu warunku do y złotych miesięcznie.
Taka jest specyfika zasad działania
@s-k-fantasyfactory: Polecam się przenieść do Orange Flex

Kilka osób w rodzinie się tam przeniosło. Zużywaliśmy dużo GB ale teraz social media mamy nielimitowane, a za 10 złotych miesięcznie można wykupić nielimitowany transfer na YouTube, Netflix i inne streamingi i już to była dobra oszczędność. Nawet nie mieliśmy wcześniej pojęcia, że aż tyle transferu wykorzystuje na Youtube i Netflix.
Poza dość często rozdają kody na darmowe GB, wrzucam je na mirko :)
@s-k-fantasyfactory: nie ma w tym dużo filozofii :D Pobierasz aplikacje, rejestrujesz się, oczywiście musisz się zweryfikować, że nie jesteś terrorystą bo przecież piekna ustawa rejestracji kart sim weszła ( ͡° ͜ʖ ͡°) na szczęscie można to zrobić z poziomu telefonu, a nie iść do Żabki (tak trzeba w Plusie i Play robić) i kurier za darmo bezdotykowo przynosi Ci kartę i możesz korzystać :)
Jest też opcja
@s-k-fantasyfactory: mi wylosowało numer bo był brany na próbę, ale został właśnie jako ten do routera domowego :) Później każdy przenosił sobie po kolei numer. Też jest dobrą sprawą to, że można sobie pomiędzy użytkownikami oddawać GB, o jeden z domowników praktycznie z internetu korzysta tylko w domu więc mi przekazuje swoje GB :)
Chociaż ostatnio nawet miałem ich za dużo i oddawałem jakimś mirkom