Wpis z mikrobloga

@p4wl: Nie, w porównaniu z moim starym gratem było OK + bulbulator od sztucznego dźwięku V8 będę odłączać.
Co do finansów to nie wiem.... Zakup był w DE. -7277 euro od ceny cennikowej + niemiecki 19% VAT = taniej niż w PL. Tyle mogę powiedzieć.
@Dzyszla: Mam przednią szybe grzaną.Na początku widziałem te druciki ale po dłuższej jeździe chyba oko się przyzwyczaja bo nie zwraca na to w ogóle uwagi.Bardzo fajna sprawa grzana szyba.
@B747-8: Nie ściąga mi, a i chyba ten mit został już rozwiany.
Aku pali na dotyk.Jestem bardzo zaskoczony bo mrozy w nocy u mnie po -15/18
Jak narazie odpukać zero usterek ale wyciszenie w nadkolach to jakaś pomyłka wszystkie kamyki, błoto
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@B747-8: O jakim bulbulatorze mówisz? Jesli chodzi ci o to co słychać z tylu w trybie sport to jest to poprostu dźwięk z wydechu po otwarciu klapki. Ten cały generator dźwięku o ktorym myślisz jest z przodu na podszybiu (na zewnątrz) który terkocze jak grzechotka, juz sie umówiłem na odpięcie. Żadnego dodatkowego dźwięku nie ma.

@IceShandy: ściąganie to nie mit. Auto wyraźnie leci w prawo, sprawdzane na różnych drogach, w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@IceShandy: no ja tylko mowie co zauważyłem u siebie. Moze kwestia opon albo zbieżności, ktora juz raz w aso poprawialem. Nie wiem, dziwne tylko to, ze wszystkim którzy zaobserwowali podobne zachowanie, zawsze sciaga w prawo ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jejfan1: poprzednie auto na tych samych drogach jechalo ok. Jak już pisałem wyzej, trzymając kierownice prosto praktycznie nie czuc tego w czasie jazdy, problem jest przy puszczeniu kierownicy. W 18 letnim seacie problemu nie było.