Wpis z mikrobloga

#darksouls
#ps5

Ale mnie ta gra wkur. Gram od rana i ledwo przechodzę miasto nieumarłych. Czytam teraz poradniki i parę rzeczy źle robiłem. Polazłem na cmentarz w firelink. Myślałem, że trzeba czyścić lokacje i całe popołudnie próbowałem tam coś zabić. Jak, zbiłem trzech to było dużo. Później już zrozumiałem, że nie tędy droga i polazłem w inne lokacje, gdzie mogłem coś zabić. Trochę kiepsko, że można wejść w lokacje w której nie ma się szans na początkowym etapie gry. Dużo osób pewnie tak zraziła się do gry.
  • 12
@atraxx w soulsy nie grałem, ale dużo słyszałem o tym. Za to pamiętam, że poziom trudności w Gothic mi się podobał - możesz wszędzie iść, ale wszędzie dostaniesz #!$%@?. Mapa w interfejsie? Lol XD kup se za 200 bryłek rudy
@liga no nie przygotowałem się do tej gry. Myślałem, że to tępy klikacz co prowadzi za reke, a jest mocno wymagająca. Poradniki w necie też nie są łatwe, bo jest tam dużo nazewnictw, imion i łatwo się pogubić.
Myślałem, że to tępy klikacz co prowadzi za reke


@atraxx: Gry od From Software są absolutnym przeciwieństwem tego.

Jeśli taka koncepcja ci odpowiada co poleciłbym ci również Bloodborne oraz Sekiro.
@Sercio Bloodborne będzie następne. Chociaż muszę jeszcze ograć dark souls 2 i 3. Odpowiada w #!$%@?. O niczym innym w przerwach nie myślę tylko gdzie tu teraz iść. wkurza mocno, bo czasami śmierci są głupie, ale czytam poradniki, żeby znaleźć dla siebie fajna broń.

Tak naprawdę to grałem jedynie w uncharted 1-3, trochę nudne, God of war, fajne, ale wkurza liniowość i przerywniki filmowe. Tlou - to było zajebiste.
Czekam na słuchawki
@atraxx: każdy kiedyś zaczynał, długa droga przed Tobą Miras... co musisz wiedzieć na starcie: czytaj opis przedmiotów, słuchaj dialogów z NPC często klikając ponownie, aż się wygadają do końca... nie marnuj człowieczeństwa, jest potrzebne tylko do tego, żeby móc przyzywać innych do pomocy lub wbijać rangę w przymierzach... no i przede wszystkim dobierz sobie odpowiednio broń do statów i swojego playstyle zanim zaczniesz ją ulepszać, ćwicz uniki, miej pasek wytrzymałości na
@atraxx: w sumie zazdroszczę, bo to co mi dały Dark Soulsy pod względem satysfakcji i radości z grania, to chyba nigdy w innej grze nie uświadczyłem, warto zacisnąć zęby i przeć do przodu, bo pokonywanie kolejnych bossów... no robi robotę ( ͡° ͜ʖ ͡°)