Wpis z mikrobloga

Virgin was tak przecweli na wylot mocniej niż gme xD może nawet już dziś. Tylko błagam nie #!$%@? mi tu pod postem powielanych gówien z Reddit ze to rewolucyjna firma i zarobi sto milairdow xD #gielda #spce
  • 11
  • Odpowiedz
@Jamniki2: Siedziałem w tym od 17$, i dupa mnie piecze ze sprzedałem. Czemu uważasz ze SPCE nie ma przyszłości? I I czemu uważasz ze jest to drugie GME?
  • Odpowiedz
@Jamniki2: mordo, ale na reddicie tego aż tak nie hypują xd mam nadzieję, że zaczną. No i sory, ale Virgin Galactics jest na rynku od kilkunastu lat, to, że #!$%@? zrobili to jeszcze nic nie znaczu xd
  • Odpowiedz
@Jamniki2: @masaj: Dzis strace na SPCE, prawda jest taka ze nikt tego na reddit nie hypuje wiec jest szansa na stabilna gore i wolny dol. Na pewno to nie APHA i GME. Okno jest otwarte do poczatku marca wiec na pewno jeszcze odbije na gorce. Lepiej aby to przelozyli niz aby wywalilo w powietrzu statek. Wtedy bylby wielki problem.
  • Odpowiedz
@Jamniki2: ale wiesz że to jest rewolucyjna firma i zarobi sto miliardów w przyszłości ten dzisiejszy spadek nic nie oznacza nigdy nic prostolinijnie nie rośnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jamniki2: problem jest taki że tu większość oczekuje 1000% w 2 dni xD czy VG zarobi 100mld może i tak ale raczej za kilka kilkanaście lat jeśli będą dalej się rozwijać a Branson dalej będzie szedł w kosmiczna turystykę. Na ten moment hajp jest jaki jest bo każdy oczekuje kolejnego spacex czy tesli a kosmos jest w modzie. Kosmicznych spółek też za wiele nie ma więc ludzie się rzucają. Btw
  • Odpowiedz