Wpis z mikrobloga

@blond_lok: no rzadko musisz mieć wszystkie, tylko parę wystarczy. np jak na autyzm popatrzysz to masz napisane ile punktów z każdej podgrupy powinien pacjent spełniać aby to zdiagnozować, absolutnie nie trzeba wszystkich mieć 'objawów'.


@10129: takiego testu nie robiłam nigdy, ale dobrze wiedzieć.

to nie wstyd, ostatnio wszystko kasuje co pisałem po jakimś czasie, niezależnie
  • Odpowiedz
@blond_lok:

czemu?

nie jestem pewny. źle mi się w głowie ostatnio dzieje i nie chcę nic po sobie zostawiać może? serio nie wiem.

tak ogólnie jak jeszcze nie znasz to polecam http://libgen.rs/ do kradnięcia podręczników specjalistycznych (podręcznik stahla do psychofarmakologii 600zł kosztuje) / badań które są płatne/za paywallem. większość tam jest zagranicznych badań. chyba, że CI nie pozwala etyka to nie namawiam
  • Odpowiedz
nie jestem pewny. źle mi się w głowie ostatnio dzieje i nie chcę nic po sobie zostawiać może? serio nie wiem.


@10129: brzmi trochę niepokojąco...

Wolałabym nie naginac za mocno prawa i jesli słysze, ze coś jest karane to jednak tego unikam. Nie jestem związana w żaden sposób z psychologią, jedynie czasem sobie lubię poczytać czy to ksiażki czy artykuły. Dobrze, że wspomniałeś o tym trudnodostępnym teście :D Nie jestem
  • Odpowiedz