Wpis z mikrobloga

#przegryw Wiecie czym najbardziej gardzę w normikach i ich podejściem do seksu?
To że robią z tego niemal łaskę, w znaczeniu że w ogóle powinieneś być wdzięczny typiarce po 20 partnerach że się z tobą przespała bo inaczej to byś nadal był incelem/prawiczkiem a to przecież dzisiaj grzech najgorszy i w ten sposób nakręcają krąg > muszą odwalać coraz większy szajs żeby zaruchać > laskom coraz bardziej wywala ego > jak nie będziesz coraz bardziej spermić i dziękować to zostaniesz złym incelem więc poświęcasz coraz więcej godności > powrót na początek
Aż mi się jakaś historyjka z wyznajemy.pl przypomniała xD że na studiach był gościu na wózku o imieniu Karol no i nie miał dziewczyny i zaczęła się przystawiać do niego jakaś typiara około 21 lat ale z dzieckiem no i streszczając to jej powiedział że chyba ją p------o i typiary się spinały że w sumie to jak on tak może przecież to miła laska i w sumie to łaske mu robi bo on na wózku a dziecko to normalna sprawa XDDD
Dlatego mówię wam chodzenie na dziwki > ruchanie typiar co już miały kilku partnerów bo p---------a przynajmniej potraktuje was jak klienta a kobiety jak psa któremu łaskę
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rybson21 ja mam 31 lat i mogę śmiało powiedzieć, że ruchanie to tylko ruchanie, nic nadzwyczajnego. Najbardziej mnie r---------a takie rozkładanie tego tematu na części pierwsze co najmniej jakby ktoś odkrywał coś nowego, ja j---e, weź się za ruchanie to może skończysz p-------ć żale po internetach
  • Odpowiedz
@Rybson21: Patrzenie jak niektóre normiki potrafią się upokarzać przed swoimi laskami albo laskami które chcą jest jednocześnie smutne, i jednocześnie uśmierzające, bo jesteś z tego wyścigu bez wygranej wyłączony.
  • Odpowiedz