Wpis z mikrobloga

Mocno wam odj*bało. Robicie intelektualną laskę dziennikarzom. Macie tak mocno zindoktrynowane mózgi przez pseudodziennikarzy mainstreamowych mediów jak babcie oglądające TVPis. Pies srał, że miliony ludzi płacą absurdalnie wysokie podatki - wasze bożki z TVN dostali podatek to trzeba na ich pstryknięcie popadać w paranoje. Nie sądziłem, że wykopki aż tak podatni na manipulacje.
#tvn24 #media #protest #polska
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie sądziłem, że wykopki aż tak podatni na manipulacje.


@galgal: Dopiero teraz się o tym dowiedziałeś? Wykopkami łatwiej manipulować niż dziećmi. Ja już wiedziałem o tej manipulacji przed pandemią jak srały pod siebie xD
  • Odpowiedz
@galgal: I co ci ludzie robią jak dostają nowe wysokie podatki i coraz bardziej są ruchani przez rząd? Nic, dalej głosują na swych „oprawców”. Media przynajmniej umieją walczyć o swoje.
  • Odpowiedz
@James0n: @NaczelnyWoody walka o swoje nie może być prowadzona przez wprowadzanie narracji kłamstwa i manipulacji widzem. Protesty i uczestniczenie w wyborach jest OK, kłamanie i manipulacja żeby tylko coś zyskać NIE jest ok. I nie ma znaczenia czy to w imię wyższego czy niższego dobra, a kłamstwo w zestawieniu z partykularyzmem to już wyjątkowy cynizm i cwaniactwo.
  • Odpowiedz