Wpis z mikrobloga

Info z pierwszej ręki (osoba, która rozmawia z rządem w kwestiach branży fitness).

Wiadomo, że warto to przesiać itd, ale pomyślałem, że się podzielę.

Powiedziano mi, że realna data otwarcia siłowni to początek lipca tego roku... Więc jak ktoś jeszcze liczy na to, że dość szybko wróci legalnie na siłke to lepiej niech szuka już alternatywy w podziemiu bo nie wygląda to zbyt dobrze...

#mikrokoksy
  • 18
@szyryfyry1: Z tego co mi powiedziano to jest ze względu na to, że rząd wymyślił sobie, że odblokuje branżę fitness dopiero jak zaszczepia wszystkich seniorów.

Mieli zaszczepić wszystkich seniorów do końca maja, ale już mają miesiac opóźnienia (czyli koniec czerwca).

A ktoś z nas tutaj zgromadzonych wierzy, że nic się do tego czerwca nie przesunie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Także Panowie i Panie - w tym roku
@pansterydziasz: Znaczy ja mam taki fart, że ćwiczę normalnie. Co nie zmienia faktu, że branża fitness ma #!$%@? (mało powiedziane) jesli się nie otworzą sami to chyba nie muszę mówić jak się w większości przypadków skończy. A ćwiczenie na gumach to jak dla mnie xD, żeby kupić sprzęt trzeba mieć gdzie postawić i kasę na to. Nie za ciekawie. Wszystko w rękach ludzi, a rządowi to nie wierzę w nic, nawet