Wpis z mikrobloga

"Krótko o farmaaonach.... niech kuwy sie ciagną." (pisownia oryginalna)

Czy to tytul kolejnego artu w SCIENCE? Nie moi mili, w ten sposob kieruje swoje pierwsze slowa do INTELIGENTNEGO WIDZA nawrocony, odmieniony i dzielnie walczacy o lepsze zycie analczyk. Film wrzucony miedzy 3 a 4 rano. Forma przekazu.. ech. Jestem pewny, ze byl trzezwy. To normalna sprawa w zyciu wybitnego artysty, ze belkocze bez ladu, skladu i pomyslu o 3 rano.

Artysta rozpoczyna swoj reczital od stwierdzenia, ze "duzo farmazonow idzie na moj temat na internecie i tak dalej". Jestem oburzony farmazoniarstwem, potępiam takie zachowania i by dac dobry przyklad, skupie sie najpierw na suchych faktach:

0:00 - 0:09 - Rafatus sie przedstawia jako rafatus.
0:09 - 0:20 - Celebryta zwraca uwage na "farmazony" na jego temat jakie powstaja w internecie. zapewnia tez, ze "ja wam powiem jak to wyglada w dniu dzisiejszym"

no to czekam na te wyjasnienia, co to za farmazony, jak to sprostujesz itp. tymczasem..

0:20 - 0:50 Filozof stwierdza, ze walczy, ale mamy ciezka sytuacje na swiecie o ktorej on nie bedzie mowil jednak. grunt, ze walczy, walczy ciezko, walczy walczy walczy. (z kim? o co? w jaki sposob? oczywiscie zero detali.)
0:50 - 1:29 Inteligentny odbiorca dostaje przeprosiny za to, ze pies znowu chla. Ale walczy. Chla i walczy, jakis fragment tekstu ze starego wwo i udawana pokora.
1:29 - 1:39 "Tysiac pomyslow na sekunde" juz nie wie o czym ma mowic. Czyzby wyczerpal juz swoj content?
1:39 - 2:54 Moralizowanie by dbac o bliskich i rodziny. Niezrozumiany przez wlasna familie artysta przyznaje, ze nie ma z nia kontaktu. Podziekowania dla widzow, przypomnienie po raz 9478328472398472398 ze SN nie wroci, bo trzeba sie ogarnac. Pozdrowionki dla ludzi z podziemi i piwnic. Zapewnienie o ogarnieciu. Pozdroweczki mordeczki.
2:55 - 3:29 analny freestyle, czyli belkot totalny przeplatany kopiowanymi wersami z patorapow.

TERAZ MOJA SUBIEKTYWNA OCENA:

nacpany kruszonym wrzucil ten swoj analny wiraz tematyczny ktory sie juz powtarza w jego majaczeniach od ponad roku. nadal nie wiemy co to za farmazony o nim opowiadaja ludzie w internetach, nadal tez nie wiemy jak sie do nich analczyk ustosunkowuje. do tej pory natrafilem tylko na 1 potwierdzony farmazon, klamstwo i oszczerstwo jakie jest opowiadane o biseksie. otoz faktycznie, pojawialy sie niegdys glosy, ze kiedy raphaello nie pije, to jest nieglupim, normalnym chlopakiem.

to potworne klamstwo, potwarz i fake news. ohydna manipulacja i szerzenie nieprawdy. czynnosc szkodliwa spolecznie, bo wprowadzajaca w blad nieswiadome osoby. analczyk na trzezwo nie jest fajnym, normalnym chlopakiem. ani nie jest tez chocby troche madry.

to nadal oblesna, paskudna, zaklamana zlodziejska kreatura ktora naciaga ludzi na hajs, rzuca slowa bez pokrycia i klamie na kazdym kroku.

#stopklamstwomwinternecie

#patostreamy
#rafatus
  • 5
  • Odpowiedz
@decadence: Jedno mnie śmieszy drugie przeraża.
Śmieszy mnie jak poucza na temat rodziny :D
Przeraża mnie, że jadę jutro w delegację do Niemiec i mogę mijać kogoś takiego na drodze
PS. Jego jeszcze ktoś ogląda ? Czekam i czekam aż zdechnie ten temat i wydaje się, że już jest blisko.
PS2. Jak tam akcje google i inne inwestycje artysty, bo nie jestem w temacie ?
  • Odpowiedz
@eMinimi: coś mi się wydaje że patus miał inny filmik bo pisał wieczorem że sie wrzuca i godzinka została a to było ok 21, a skoro wrzucił o 3/4 i to 3 min jak bełkocze spruty to pewnie coś za dużo w tym poprzednim filmie #!$%@?ł, ale mogę się mylić i mitoman to po prostu mitoman
  • Odpowiedz
@Grzesion: nie mam pojecia ilu ma widzow, tym bardziej, ze gdzie sie nie odpali to nawet rakowy czat po nim jedzie. Raczej jakies ochlapy.

Nie da sie go ogladac, bo glupi jest jak but a stara sie moralizowac albo klamie i mitomani.
  • Odpowiedz