Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jack_: heh dwa dni wcześniej zadałeś to samo pytanie ;) siedzę na telefonie i wygodniej zapytać was... już użytkowników. Jak boli odpisać jedno zdanie to sorki.
  • Odpowiedz
@widmo82: No i założyłem DEMO to nic nie kosztuje. Nikt nic nie odpowiedział sensownego wcześniej. Są opłaty i tyle. Niby małe niby duże - zależy kto ile zarabia/traci. Generalnie od kilku dni obserwuję jak mi okazje znikają sprzed oczu a XTB ma ułamek tego co rośnie i można choćby $50+ zdobyć na szybko. Jeden taki strzał w miesiącu i masz pokryte prowizje.
Na XTB muszę kombinować strasznie, żeby z GGDY,
  • Odpowiedz
@widmo82: Raz kozie śmierć. Rozpocząłem aplikację do IBKR i puściłem na potwierdzenie 1000USD.
Zobaczymy co będzie i czy mnie przepuszczą.
Od razu podpowiem: przelew to koszt 40zł z ING i do tego parszywy kurs waluty.
Z konta walutowego nie pozwolili zrobić przelewu - nie wiadomo dlaczego.

Z tylu głowy siedzi mi rozliczanie PITa, ale jako, że jestem informatyk/programista to najwyżej zrobię sobię aplikację co pobierze kursy z NBP z dnia poprzedniego do każdej transakcji. Będę się tym martwił za
  • Odpowiedz
@wersalski_kasztan: Nie masz wyboru. Rejestrację z Polski kieruje ba domenę UK a tam podaje lokalizację Węgry. Jakbym VPNa użył to może tak. Wpłaty są tylko przez przelew z banku. Podczas rejestracji wybierasz walutę bazową - ja wybrałem USD. Są też PLNy, EUR czy HF.
  • Odpowiedz