Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 311
@100leja
Ja nie rozumiem jak wyrzucony ze szkoły 18 latek, który groził kolegom, który w komentarzach youtube pisał o aspiracjach do zostania sprawcą strzelaniny szkolnej i wobec którego psychiatrzy zalecali przymusowe badania i leczenie w zakładzie, mógł przejść weryfikację i kupić legalnie broń.

Nie rozumiem dlaczego jeden ochroniarz ukrył się w schowku a drugi chyba na zewnątrz szkoły...
  • Odpowiedz
@m1600: Byli uzbrojeni i przeszkoleni, czy tacy ochroniarze jak u nas, z grupą inwalidzką? Może w usa takie groźby wśród młodzieży są na porządku dziennym? Nie wiem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 100
@m1600: ah ta amerykanska wolnosc, bron potrzebna do obrony wlasnej zeby czuc si3 bezpieczniej... Co za narod dzikusów, zeby wpasc na pomysl zeby tak latwo dawac spluwe kazdemu jak cukierki, no co moze zlegonsie wydarzyc?
  • Odpowiedz
  • 9
@100leja
Jeden był uzbrojony (School Resource Officer) i on pozostał na zewnątrz. Dwóch innych nie było uzbrojonych, każdy z trójki widział podejrzanego, ale żaden z nich nie ogłosił od razu lockdownu i nie wezwał policji. Code red został ogłoszony, gdy sprawca był już w połowie (strzały oddał w ciągu 6 minut po czym zdążył zbiec ze szkoły).
  • Odpowiedz
Przecież tam na drzwiach szkoły na pewno było napisane, że jest zakaz wnoszenia broni. Nie wiem, jak mogło do tego dojść?

@100leja:

problem polega na tym, że w szkołach jest zakaz noszenia broni. Jeśli ktoś ją wniesie nielegalnie to resztą nie ma się czym bronić.


@Zivaincel: Wiadomo, jakby każdy uczeń miał przy sobie Glocka do obrony to takie rzeczy by się nie zdarzały
  • Odpowiedz