Wpis z mikrobloga

Wymieniaj iPhone po 2 latach to jak widzę takich ludzi to nerwicy dostaję. Ludziom odwaliło, konsumpcjonizm pełną gębą bo APARAT już nie ten. Ehh... a ja głupi wymieniam co 5 lat jak się kończy wsparcie aktualizacji zabezpieczeń a mam 8kę i działa płynnie.

I zdjęcia robi tak samo świetnie dokumentów czy rzeczy w pracy. Ale lepiej nawalać milion mordojebek na FB/IG bo po kompresji na pewno zauważysz różnice między 12 PRO MAX a 8ką. XD

Debile o pustych głowach bez muzgu. Xiaomi se kup a nie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#apple #iphone #bekazpodludzi
  • 18
@CarlVonVogel: no jak kogoś stać i czuje potrzebę, to sobie wymienia. Co innym do tego, jak ktoś wydaje swoje pieniądze? Tobie wystarcza starszy model i spoko. Też nie jestem zwolennikiem zmieniania telefonu co chwilę (zwłaszcza, że aktualnie z roku na rok nie ma jakichś mega zmian sprzętowych, to nie rewolucje jak kiedyś), ale zaglądanie komuś do kieszeni jest słabe.
@CarlVonVogel: coroczne wymienianie telefonu dla samego aparatu też jest dla mnie niezrozumiała sprawą gdzie pewnie jakieś 99% użytkowników robi gównianie zdjęcia byle czego i byle gdzie. Profesjonaliści ani nawet półprofesjonaliści nie robią zdjęć telefonami xD

Dodatkowo wrzuci tak pasjonat fotografii zdjęcie na kompa a tu niespodzianka bo nie wygląda tak jak na telefonie ;(( xD no ale cyferki w specyfikacji aparatu się zgadzają więc jest lans i można się usprawiedliwiać przed