Wpis z mikrobloga

#czarnyhumor #p0lka #antynatalizm

Kasia Lenhardt nie żyje. Była dziewczyna Jerome’a Boatenga znaleziona martwa

Kasia Lenhardt i Jerome Boateng spotykali się przez kilka długich miesięcy. Gdy już przestali ukrywać się ze swoim uczuciem w sieci nie brakowało kolejnych wspólnych kadrów, na których pozowali w objęciach. W zeszłym tygodniu zakochani nieoczekiwanie poinformowali o rozstaniu. Prześcigali się w dodawaniu kolejnych oświadczeń na swoich profilach społecznościowych, w których wzajemnie się oskarżali.

Kasia była moją przyjaciółką. Szantażowała mnie i postanowiłem być z nią – tłumaczył w rozmowie z Bildem – Nie chciałem, żeby ta relacja się zaczęła. Byłem samolubny i popełniłem wiele błędów. Kasia zagroziła, że mnie zniszczy. Przepraszam wszystkich, których skrzywdziłem – dodał.

Dzisiaj kolorową prasę obiegła smutna wiadomość. Kasia Lenhardt nie żyje. Niemiecki tabloid Bild podaje, że ciało 25-latki zostało znalezione we wtorek wieczorem około godziny 20.30 w dzielnicy Berlina – Charlottenburg. Pierwsze wyniki śledztwa wskazują na to, że do jej śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie. Sprawę bada prokuratura.

Polska modelka osierociła 5-letniego synka Noana.
A.....a - #czarnyhumor #p0lka #antynatalizm 

Kasia Lenhardt nie żyje. Była dziewcz...

źródło: comment_1612985705zccSGvzn96jUPKbcBMevkZ.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Adwokat_Boga: Trochę empatii, nie rozumiem niektórych wykopowiczóch, takich jak Ty i waszego kompletnego braku empatii....Myślisz, że młoda kobieta z małym dzieckiem by popełniła samobójstwo tylko dlatego, że straciła (według Ciebie) "bankomat?
  • Odpowiedz
Myślisz, że młoda kobieta z małym dzieckiem by popełniła samobójstwo tylko dlatego, że straciła (według Ciebie) "bankomat?


@hiszpank: Myślę, że straciła też "fejm", bo w końcu była WAG.
  • Odpowiedz
@Adwokat_Boga: widzę, że do Ciebie nie trafię, więc nie będę już próbować. Jeśli myślisz, że to że straciła "fejm", czy "bankomat" doprowadziło ją do samobójstwa, to naprawdę mało wiesz o depresji i innych problemach z tym związanych..\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@vZGLSjkzfn:"Ciężko pracującego mężczyny" Bo każdy Polak, ktory popelnia samobojstwo to ciężko pacujący mężczyzna a każda Polka, która popełnia sambojóstwo to "głupia zdzira",Wy się słyszycie w tym co mówicie? Wasza nienawiść do kobiet zaślepia Wam, logiczne myślenie.
  • Odpowiedz
@kocimietka_BB: dyskusja jest o tym, żę młoda kobieta popełniła samobójstwo....Myślisz, że młoda kobieta z małym dzieckiem popełniłaby samobójstwo, bo jakiś tam murzyn ją rzucił? Ewidentnie, miała depresję lub inne problemy związane ze zdrowiem psychicznym.
  • Odpowiedz
@hiszpank: W sumie to i tak było tylko jej dziecko, on nie był ojcem - dzieciak biały z tego co widać na zdjęciach. Dziwne że kobieta mająca tyle kasy, sławę i mogąca miec kazdego faceta z takim wyglądem decyduje się na tak desperacki krok.
  • Odpowiedz