Wpis z mikrobloga

Jak ktoś chce pobawić się w kotka i myszkę z oszustem
Rafał Furgał
Sklep KLOCUŚ24.PL
Siewna 21d/41
31-231 Kraków
REGON: 360967967
NIP: 945-208-38-74
to zapraszam.
Oszust Rafał Furgał na allegro zwany tanio_krk wystawił puste pudełko w cenie normalnego zestawu i kategorii "Zestawy". Jest smart i można za darmo zwrócić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
telefon oszusta 509935823
https://allegro.pl/oferta/puste-pudelko-lego-creator-expert-ksiegarnia-10270-10221990173

#lego #oszukujo #allegro
  • 17
@damw: Spójrz na kategorię (LEGO -> Zestawy -> Creator Expert), potem na nazwę produktu (Zestaw LEGO Creator Expert Księgarnia 10270), potem na pole liczba elementów (2504 szt), potem na cenę (dziwnym trafem sporo odstaje od rynkowej ceny pustego pudełka, a jest bardzo zbliżona do ceny kompletnego produktu). Jak poszukasz to znajdziesz jeszcze kilka znamion oszustwa / celowego wprowadzania klienta w błąd
@CCCCC: Darmowy zwrot w ramach Smart i zwrot pieniędzy. Możesz się cieszyć, że odbyłeś tę lekcję za friko, bo niektórzy nie mają tak dobrze ;)
@fspl2: Na szczęście w porę się zorientowałem i tylko zrobiłem sobie niepotrzebną nadzieję powiadomieniem od promoklocki, ale ostrzegam innych, żeby uważali. Swoją drogą dzięki darmowemu zwrotowi smart człowiek kupi znacznie więcej rzeczy, szczególnie takich niepewnych, bo w końcu "zawsze można zwrócić", a jak już przyjdzie to się przełącza w tryb "lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu" (swoja drogą głupie przysłowie, bo wróbelek fajniejszy niż latający szczur)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CCCCC: gościu sprzedaje na bricklinck, czytaj opis. Kupiłem trochę od niego z bricklinck i jestem zadowolony
@LaX: A na bricklinku jakbyś kupił "10270 new, sealed" a w opisie było "box only" to też byś był zadowolony? Przecież po to jest produkt, po to jest pole stan (nowy, używany, niepełny komplet) żeby nie wprowadzać klienta w błąd. Na bricklinku trochę gorzej, bo nie ma darmowego zwrotu, ale może mają bardziej ogarniętych moderatorów niż na allegro.