Wpis z mikrobloga

  • 32
@goferek Jeśli los cię rzuci do szczęśliwej Ameryki, zrób, drogi Czytelniku, prosty eksperyment. W metrze czy na ulicy – oczywiście, gdy jesteś w normalnej okolicy, a nie na którymś z bandyckich przedmieść największych metropolii – zacznij się przypatrywać przypadkowemu człowiekowi. Po prostu patrz na niego, tak długo, aż cię zauważy. Podniesie na ciebie wzrok – i co zrobi? Uśmiechnie się życzliwie. Dziesięć na dziesięć. A co się stanie, jeśli ten sam
  • Odpowiedz
@Metrozaur: a nie uważasz że kontakt wzrokowy jest dziwny, zawsze na ruchomych schodach wybieram cel i patrze się na niego i jak się "mijamy" to on czesto patrzy na osobe mijana i od razu #!$%@? wzrokiem jak ogarnia ze sie patrzy komus w oczy xD
  • Odpowiedz
Co się #!$%@? szczerzysz pedale #!$%@?ć ci? xD To jest bardzo dobry tutorial


@troloking: zawsze odpowiadalem "z ciebie sie smieje pedale, obciagniesz mi?" i musialem uciekac, bo pedal zaczynal mnie gonic, zeby mi obciagnac. i jak w tym kraju ma nie byc homofobii jak napadaja ludzi na ulicach?
  • Odpowiedz
@goferek: Memik fajny i zabrzmię jak bezbek, ale 3/4 ludzi na ulicach zarabia na rękę 500euro, przy czym minimum egzystencjonalne dla niego i jego podopiecznych wynosi 480euro. Gwarantuję, że jakby uśmiechnięci zachodnioeuropejczycy pomieszkali tutaj parę lat, to też by im nie było do śmiechu.
  • Odpowiedz
@Kressska: nie do końca, to bardziej eksperyment społeczny. Ale ciężko mi go ocenić samemu xD

Jak czuje wzrok na sobie to najczęściej odwzajemniam spojrzenie, a nawet staram się je przebić. Ale ja jestem trochę autystyczny i robie/robiłem eksperymenty żeby testować innych ludzi i niekreślone działanie. Ogólnie mam #!$%@? w to czy ktoś się patrzy na mnie itp, czy ktoś się śmieje ze mnie ale testuje na ile sobie pozwalają niewolnicy
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: mnie krępuje jak ktoś obcy patrzy, bo dochodzę do wniosku, że pewnie mam coś dziwnego na twarzy, albo ch.. wi co XD generalnie nie widzę w tym dobrych intencji. Natomiast zdarza mi się uśmiechać do ludzi (własnie np. jak ja się na kimś zawieszę i się przyłapię sama na tym XD), jako że jestem różowa XD to ten uśmiech najczęściej jest odwzajemniany i to spoko.
  • Odpowiedz