Wpis z mikrobloga

@Leher: Małopolskie, ale ja to z grupek streetwearowych z tego co pamiętam zapożyczyłem także może neologizm to jest po prostu :)
@NoKappaSoldier73: Jak się zastanawiasz to zamawiaj śmiało zanim wyjdą. Masz 14 dni na zwrot jakby coś, a przy outlecie nie ma z tym totalnie żadnego problemu bo nawet sklep nie ma jak #!$%@?ć głupot typu "folia zerwana, nie przyjmiemy zwrotu" bo przecież kupiłeś produkt otwarty wcześniej XD.
@NoKappaSoldier73: Zamawiałem już kilka rzeczy zarówno z Euro jak i OleOle. Wszystko zgodnie z opisem - Arctisy miały opakowanie w średnim stanie i otworzone, wcześniej zamawiałem dysk zewnętrzny do Xboxa w stanie dostatecznym bo niby miał wykorzystany kod na Game Pass na miesiąc. Okazało się że kod jest niewykorzystany także w ogóle kosmiczny profit XD. Dysk Seagate 2TB, który kosztował w okolicy 300 zł miałem za 170 :).
@NoKappaSoldier73: Tak, teraz to już jestem zdrowo jebnięty bo codziennie wchodzę i patrzę co by tu przytulić w dobrych pieniądzach XD. Najgorętsze kąski to są telewizory bo na przykład pojawiały się 50 calowe Samsungi Q80T z gwarancyjnie wymienioną matrycą za 2 tysiące zł, ale dorwać takie coś to trzeba siedzieć na kompie non stop :)