Wpis z mikrobloga

Witam w kolejnych zawodach "Mobilnego Małysza" czyli Deluxe Ski Jump 2 Mobile

W tym tygodniu skaczemy na skoczni Węgry K180

Żeby wziąć udział należy:
- Oddać ustany skok na tej skoczni zawodnikiem z kilkuliterowym kodem w nazwie
- Zapisać powtórkę i wygenerować link do niej.
- Wysłać link na email: dsjkonkurs2@gmail.com

Liczy się wyłącznie długość skoku. Konkurs jest dwuseryjny to jest wysyłamy dwa najdłuższe skoki.

Kod: WHW

Terminem do którego należy wysłać swoją powtórkę jest północ w sobotę 13 lutego.

Potrzebuję, żeby pierwszy komentujący podał kolory, których mam używać ja

Nawet jeśli uważasz, że nie uda Ci się wygrać to i tak warto zgłosić powtórkę i porównać do innych zawodników. W końcu nie od razu Rzym zbudowano i nie można wygrać nie próbując.

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

Dalekich lotów i do zobaczenia w sobotę!
#mobilnymalysz #skoki #dsj #dsj2
KaMaTwo - Witam w kolejnych zawodach "Mobilnego Małysza" czyli Deluxe Ski Jump 2 Mobi...

źródło: comment_16128942946Bm4iqaf5qHSxyUXmCWFH7.jpg

Pobierz
  • 21
@overjoyed: Nie, ponieważ nie da się w treningu edytować nazwy zawodnika

zawodnikiem z kilkuliterowym kodem w nazwie


Rozwiązaniem, które ja stosuje i które osobiście uważam za najlepsze jest używanie do skakania w takich konkursach pucharu drużynowego.
@MatekGagatek: Ja wymyślam kod, więc żeby nie było podejrzeń, że skaczę przed ogłoszeniem skoczni (bo też biorę udział) jest nałożone dodatkowe zabezpieczenie. Jeden z mirków podaje kolory z którymi muszę oddać swoje skoki konkursowe. Pozostali uczestnicy mogą skakać z dowolnymi kolorami
@KaMaTwo: kurde racja :) szkoda że najlepsze skoki z ostatniego turnieju są na gibbonie :/ słabo trochę, zabrzmię jak stary boomer ale to chyba nie o to chodzi żeby siedzieć na emulatorze na kompie i spowalniać grę. No nic, będę walczyć z Mirkami bo to uczciwi ludzie :j
@MatekGagatek: Rozmawiam często z ludźmi z Facebooka i jestem przekonany, że wszyscy grają normalnie. Przypominam, że DSJ2 na telefonie (a przyjmowana jest wyłącznie ta wersja w tym turnieju) wymaga trzymania dwóch miejsc na ekranie jednocześnie, a jeszcze nikt z FB nie wykombinował jak zaemulować na komputerze naciśnięcie w dwóch miejscach naraz. Są to po prostu świetni gracze
żeby nie było podejrzeń, że skaczę przed ogłoszeniem skoczni


@KaMaTwo: data wykonania skoku w powtórce? No niby można by pomajstrować przy dacie w systemie, ale komu by się chciało. Trochę współczuję, nie chciałbym skakać na kolorach, które mi nie pasują. :D

jestem przekonany, że wszyscy grają normalnie


Masz na myśli tylko mobile? Myślę, że na kompie u najlepszych, spowalniacz i może edytor wiatru to standard, choć mogę się mylić.

Plus za
@gienek_: Wtedy nie możesz wygenerować linku do powtórki. Oczywiście, że u "najlepszych" to standard, ale tutaj reguły są takie. Miałem na myśli, że osoby takie jak Jcoob i Patryk grają na mobilce, więc nie mają jak używać takich wspomagaczy