Wpis z mikrobloga

Czekam na kartę ASUS GeForce RTX 3080 TUF zamówioną pół godziny po premierze w x-kom, dzień 145. W ciągu trzech tygodni kolejka się nie ruszyła, nadal przede mną jest około 150 osób. Odpisali mi, że seria 3000 nie była ostatnio dostępna w dystrybucji i sytuacja powinna się poprawić w ciągu najbliższych tygodni. Fajnie, ale o poprawiającej się sytuacji to ja już słyszę od paru miesięcy.

Poza tym śmieszy mnie ta ściema z ceną promocyjną. To była normalna cena, gdy złożyłem zamówienie, a nie żadna promocja.
#xkom #rtx #nvidia
Desolator - Czekam na kartę ASUS GeForce RTX 3080 TUF zamówioną pół godziny po premie...

źródło: comment_16128864444b3AMIHQuUUKi2UebZcHX7.jpg

Pobierz
  • 9
@Desolator: Ja mam zotaca trinity 3080 zamówionego w dzień premiery po 16 godzinie. Na początku stycznia byłem w pierwszej 10. Wcześniej kolejka w miarę systematycznie się zwalniała, a teraz? Teraz dokładnie od 5 stycznia wszystko stoi :>. Jak byłem w pierwszej 10 dalej jestem xd.
co jak co ale TUFów nawet w ofercie nie mają. W tym czasie kiedy ty czekasz na TUFa przez sklep przechodzi masa innych modeli.


@yousouyou: Teraz może nie mają. Ale jak zamawiał to mieli. Niech mu wydadzą towar. Albo niech zaproponują inną kartę - bez dopłaty z jego strony oczywiście. Czekanie 145 dni na towar jaki zamówił to jest paranoja. Powinno się to kwalifikować pod jakiś UOKiK czy coś takiego.
@Desolator: no fajnie fajnie, ja kupiłem normalnie 2 tyg temu w komputronie 3070tuf. Było powiadomienie, otworzyłem i kupiłem.
¯\_(ツ)_/¯
Czyli kasę już masz zdeponowaną i nie możesz szukać na własną rękę? Konstrukcja tufa to prze kozak, czuć tą jakość. Swojego rxa580 sprzedałem za 1k+ ( 3 letnia używka xD).
No to poczekamy na te 3080 tuf - 19 grudnia byłem około 40 w kolejce. Przez ten czas awansowałem o równe 0 pozycji. Mam też zamówionego ventusa i tam awansowałem o 19. Poirytowany w grudniu kupiłem 3090 którego znalazłem dostępnego od zaraz.
@kabaret10: Mogę, ale nie mam na to czasu. Poza tym ceny urosły do absurdalnych poziomów. Gdybym wiedział, że jeden z największych sklepów z elektroniką w naszym kraju tak skandalicznie traktuje klientów to już dawno złożyłbym zamówienie gdzieś indziej. Praktyki, które stosują powinny być karalne (no chyba, że są?). Nowe zamówienia pozwalali składać przez jakieś 2,5 miesiąca od premiery pomimo tego, że nie zrealizowali zamówień z dnia premiery. Od samego początku konsultanci