Wpis z mikrobloga

Obserwuję sobie czasem ten tag i śmieszna obserwacja

Wykopki : Każdy kto wplaca szczurowi donejty to smiec bo powoduje ze szczur ma kase

ale takze Wykopki : Patrzcie co u meksykana, jaki on zly jest, co on robi jaki brzydki, mocz pije, patrzcie jak spamuje tag meksykanem. A to wszystko powoduje ze meksykanowi rosnie fejm i ma kase :)

Rozumiecie?

Aha widzisz roznice miedzy wplata 3 pln raz na jakis czas na lajcie a poswiecaniem czasu dzien w dzien by o kims pisac?
Wedlug sredniej krajowej 3 pln zarabia sie w parenascie minut. A ty cale dnie poswiecasz na tagu piszac o andrzejewskim.
Kto wiecej czasu poswieca wspierajac swego patostreamera? Ty "antybalolaku" a raczej babolaku bo to ty jestes jego psychofanem :)

To sa patostreamy, piszac na meksykana jaki jest niefajny powodujecie ze rosnie mu fejm. Bo tego tu ludzie szukaja, nizin spolecznych do obserwowania. A Wy lansujecie ciagle Meksykana.

Smieszy mnie to pisanie "Babolacy" Jacy Babolacy?
mam doslownie 3 konta dodane na czarna liste i nie widze zadnych postow zachwalajacych Meksykana.
Za to widze zaspamowany tag w kolko tym samym gownem nabijajacym mu fejm od jakis swiezynek kont ktorych tu nie widzialem miesiace temu, lata temu.

Gdyby nie te wasze nabijanie fejmu meksykanowi i to codzienne wspominannie o jego odcinaniu sie i piciu moczu czy innych bzdurach. Jego by juz dawno nie bylo w internecie albo stalby pod bramka stawiajac namiot na widok knurzych wymion.

Takze beka z Was :D
Psychofani menela z Białegostoku, mysla ze robia mu na zlosc nabijajac mu fejm gdzie on z fejmu zyje

Ogolnie szkolna to widowisko juz dla glabow kapuscianych i to jest jeden piekny przyklad na to :)

#kononowicz
  • 16
@kamil-tika: tak na pewno, dlatego cale dnie wyliczacie i wam zal dupe cisnie ze kupil sobie skode albo ile zabral na donejcie i sie pocieszacie ile z tego bylo falszywych :D
Bo sie #!$%@? oplaca sie wplacac samemu sobie kase i po drodze oddawac prowizje :)
Myslenie nie jest mocna strona wasza
@Wowowowo: tag kononowicz, zmiany filmu dotycza filmow z tagu kononowicz. Niestety by robic porownania to trzeba odrobinke mozgownica pracowac.

Meksykano nie ma nic wspolnego z tagiem kononowicz, poza tym ze ty i twoi niezbyt blyskotliwi koledzy musicie ciagle o nim tutaj pisac.
@Zagmadfany2: przeciez dokladnie o tym pisze ze to oni sa babolakami bo to oni utrzymuja menela na powierzchni :D
Przeciez zachwalaniae goscia ze wychodzi z alkoholizmu na tagu patostreamy to wrecz antyreklama :D
Ty i dildo oraz ten trzeci samsalajam robicie antyreklame menelowi :D
@Oake: Bardzo kiepski bait stanowiacy o twoim poziomie moralnym, ze bylbys gotow sie sprzedac a kwestia jest tylko stawka :D

Widzisz wojtus nie jest wolnym czlowiekiem, ba jest pacynka zniewolona przez oblecha ktora cala swoja prywatnosc wystawia na osmieszenie. Zyje z laski ludzi, jak w ogole mozna mowic o kims kto zyje z laski innych ze jest wolnym czlowiekiem - przeciez jest wrecz odwrotnie. Honor i Godność Ludzka cos co jest
@Oake: oj kiepsciutko intelektualnie u ciebie.
Porownujemy darowizne do darowizny, a nie darowizne do kupna pojazdu... no chyba ze odmowiles sobie pojadu na rzecz darowizn dla majorka? :D
Za slaby jestes miedzy uszami by z toba dalej pisac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Oake: zajebiste bo nie pozwalaja ci w zaden sposob sie do nich ustosunkowac.
ja wiem ze ty jestes intelektualnie jeszcze przed szkola srednia dlatego nie wiesz ze istnieje cos takiego jak DAROWIZNA i nie oznacza to tego samego co kupienie sobie samochodu. Wiec nie dziwne ze nie rozumiesz mojego argumentu :D

Chlopczyku o 10 tysiacach w darowiznach to ty mozesz marzyc jak ci mamusia nie przypilnuje torebki i jej karte kredytowa