Wpis z mikrobloga

@Bitbay: Witam, można prosić o sprawdzenie zgłoszenia nr 212608? Załączyłem wszystkie dokumenty potrzebne do weryfikacji konta i nadal brak odpowiedzi, Niestety próby kontaktu przez email, facebook, chat na stronie się nie powiodły. Pozdrawiam
  • 5
  • Odpowiedz
@Bitbay: Dalej nic się w tej sprawie nie ruszyło, czekam już ponad miesiąc na rozwiązanie tej zagadki jaką jest dla Was weryfikacja mojego konta. Niestety, ale chyba będę musiał zrezygnować z waszych usług
  • Odpowiedz
@Olszii: Po sprawdzeniu widzimy, że 11 dni temu otrzymałeś odpowiedź w tej sprawie na inne utworzone przez Ciebie zgłoszenie o numerach 210393 :) Sprawdź proszę dokładnie skrzynkę mailową (również folder spam).
  • Odpowiedz
@Bitbay: "Dzień dobry,
Dziękujemy za kontakt z BitBay!
Bardzo przepraszam za tak długi czas bez odpowiedzi z uwagi na bardzo dużą ilość zgłoszeń w ostatnich dniach.

Przyjęliśmy Pańskie zgłoszenie i nadaliśmy formularzowi weryfikacyjnemu wyższy priorytet. O wyniku weryfikacji konta zostanie Pan poinformowany drogą mailową niezwłocznie po jego sprawdzeniu przez dział weryfikacji.

Pozdrawiam" to jest wasza odpowiedź na moje formularze, Panu, który składał dokumenty równolegle ze mną konto zweryfikowaliscie
  • Odpowiedz