Wpis z mikrobloga

Jako że analne dildo czy jak ten pajac się tam wabi skasował mój komentarz to napiszę w oddzielnym temacie.
Menel na ostatnim gniocie opowiada o alkoholu i o filmie Szczur w koronie i gada że główny bohater był bezdomny, co jest oczywiście nie prawdą.
Zamiast mówić o tym że sam chlał i robił wszędzie borutę to mówi o gościu z filmu i że Mario jest podobny do tego gościa. O sobie jakoś nie wspomina że jest taki sam jak oni:)
Do tego menelowi się AA nie podoba bo był raz i mu się nie podoba.
No prosta sprawa, tam by szybko został wywąchany odnośnie swojej "trzeźwości" i pogoniony jak pies. Taka prawda.
#kononowicz #mexicano
  • 18
  • Odpowiedz
@dizel81: Dokładnie to samo sobie pomyślałem. Przed kamerą może nagrać wszystko, gimby i tak nie zrozumieją. Natomiast na takim spotkaniu jakby powiedział, że tak o pije sobie piwka 0% to myślę że szybko by został nakryty. Większość niepijących alkoholików nie dotyka żadnego alkoholu ani substytutów (zwłaszcza tacy który długo tkiwili w nałogu) i otwarcie mówią o sobie że są alkoholikami, ale niepijącymi.

Natomiast Jarek bardzo stara się uniknąć tego i
  • Odpowiedz
@dizel81: Menel to hipokryta i kłamca najwyższego sortu. Zawsze lubił i lubi obgadać kogoś innego, a o sobie nie wspomni chociaż sam nie jest lepszy. Np śmieje się z Majora że nigdy nie wyprowadzi się od Krzyśka, a sam nigdy nie wyprowadzi się od matki na której żeruje. Tak samo śmieje się z bezrobocia chorego psychicznie Konona, a sam jest bezrobotny i nie weźmie się za pracę a przecież uważa
  • Odpowiedz
@dizel81: czy jarek jest wiarygodny? Nie. Po samej mordzie widać że lubi kłamać a po wymowie że łże jak pies. Jego dilda zagmadfane i salamsalejmany tak jak Koner1391 bardzo trafnie napisał oni są oderwani od rzeczywistosci i to prawda więc nie ma z nimi już co konwersowac niech sobie dalej siedzą w tym całkowicie nieprawdziwym swiecie menelskim. Zastanawiam sie czy nie dać ich na czarną liste ale przyznam że nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pyczasty: no właśnie sam się zastanawiam, sam się przechwalał kiedyś jak to "rzucił picie" bez niczyjej pomocy.
Sam już się gubi w tych kłamstwach.
No chyba że to przymus za 207
  • Odpowiedz