Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Vita odpada, po 600 - 700zł chodzą używki wątpliwej jakości ()

@Sierran: Kupiłem igiełkę fat za 400zł ostatnio, co najwyżej ryski na tylnym panelu jakieś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sierran:

Zastanawiałem się nad odroidem go 2/3


Ja do tego celu używam PSP 3004 xD no ale to nie jest retro handheld tylko stary handheld
  • Odpowiedz
@szczesliwa_patelnia: @Waspin: @jos: @Schizo_EGT: Dzięki za info, czyli jednak rezygnuje z zakupu gotowca i robię własny sprzęt. Swojego fata sprzedałem za 300zł kiedyś, więc teraz więcej niż 200zł za taką konsolkę nie dam. Wykorzystam to co mam w domu + dupsy z aliexpress i pochwale się za miesiąc co udało się wybudować jako retro stacje ;)
  • Odpowiedz
@szczesliwa_patelnia: Właśnie kilka lat temu ich było całkiem sporo, jak sam wspomniałem swoją konsolke w stanie idealnym z całym zestawem sprzedałem za grosze :( No nic, jest android, są nowsze ładne wyświetlacze... Czas zbudować coś na androidzie ;)
  • Odpowiedz
@Waspin: Przez OLX czy jakoś inaczej? Przymierzam się do Vity po roku z PSP, a podaż u mnie w okolicy jest śladowa.

I przy okazji - warto inwestować w Slima, czy Fat w zupełności wystarczy? Kiedyś mi tłumaczono, że Fat ma ponoć lepszy ekran, ale Slim lepszą baterię.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Andy_Bernard: przez OLX. Przejechałem się kawałek ale warto było. Ja mam Fata i jestem naprawdę bardzo zadowolony z ekranu, bo jest naprawdę super. Za slimem przemawia to, że jak chcesz np wymienić manipulatory to są tańsze, ale mało kto to robi. Bateria i tak będzie taka, jak się trafi, ktoś już trochę zajechał tą konsolę przecież. Zresztą baterię też da się wymienić o ile jesteś delikatny, ale też mało kto się
  • Odpowiedz
@Bartex16: Właśnie słabo, bo okazało się że mój Galaxy Tab s2 ciężko sobie radzi z grami, wygnali mnie do pracy i dupa z wolnym czasem. Jako kontroler kupiłem IPEGA PG-9167 i nawet daje radę, tylko ostatnio też apple #!$%@?ło coś w ios i nie wszystko działa tak jak bym chciał. Pod Androida miodzio.. Ino trzeba mieć sprzęt :)
  • Odpowiedz