Wpis z mikrobloga

Cześć kryptoświry. Jak tam wallet, zmalał, urósł?
Mamy nadzieję, że wasze puchną równie szybko, jak portfele naszych subskrybentów :) Na screenie szybki przegląd obecnie będących w grze, a otwartych przez naszego Bota pozycji w systemie Profit-Sharing. 11/12 par w tradzie, 10 z nich obecnie na plusie ;)


Po więcej informacji zapraszamy do naszej grupy na Telegramie
A jeśli chcielibyście się podpiąć do naszego Bota, instrukcję wideo znajdziecie na YouTube

Na koniec (niczym Ryszard Rembiszewski) życzymy wysokich wygranych!

#kryptowaluty #bitcoin #tradingbot #binance #zignaly #tradeforimpact
Pobierz lukaszewski - Cześć kryptoświry. Jak tam wallet, zmalał, urósł? 
Mamy nadzieję, że w...
źródło: comment_1612871341iFUs4ALFQjkNbnfmiRYEMy.jpg
  • 15
@splitt: Tak Ci się wydaje? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zerknij zatem na nasze wyniki za poprzednie lata - LINK 1H (Low Frequency Trading) zarobił w tamtym roku 1162%, LINK15M (High Frequency Trading) 931%. A teraz zerknij na wykres za rok poprzedni i zobacz jaki wynik dałby Ci HOLD przez 12 miesięcy.

Działamy od 2018 roku (Low Frequency Trading), pełne wyniki możesz sprawdzić pod poniższymi adresami, a także
@splitt: Jeśli każdy jest lepszy od małpy, to pokaż swoje statementy :D To są rzeczywiste transakcje (masz nawet kolumnę z Fee transakcyjnym Binance), aczkolwiek pełna automatyzacja nastąpiła w lipcu tamtego roku - wcześniej sygnały były wysyłane mailowo i przeznaczone były do samodzielnej egzekucji, co oznaczało, że jak się user zawiesił (albo akurat spał) to taki samych wyników nie osiągnął. Zignaly umożliwiło nam podpięcie kont użytkowników poprzez API Binance (w przypadku subskrypcyjnej
@lukaszewski: Napisałem, że każda małpa by na obecnym rynku zarobiła (co jest zgodne z prawdą) a nie, że każdy jest lepszy od małpy. Moje boty akurat robią dużo lepsze wyniki, ale ja nie pracuje na AT, tylko arbitraż/dostarczanie płynności i różne eksperymenty.
@splitt: Zatem gratulujemy :) Nasz bot też z AT wiele wspólnego nie ma, określamy go mianem "momentum based", cena go kompletnie nie interesuje. Dlatego też skutecznie zlongował w grudniu 2020 poprzednie ATH (z 2017, okolice 19400$). Życzymy więc sukcesów w eksperymentach! A jakbyś chciał sprawdzić jak się nasz algorytm zachowuje w praktyce, to wiesz już gdzie nas znaleźć (σ ͜ʖσ)

PS: Co do
@tonamini: Polecamy perspektywę raczej długoterminową, 3 miesiące to takie minimum. Rynek raczej na co dzień nie wygląda tak dynamicznie jak obecnie. Jak zerkniesz w archiwalne transakcje, to zauważysz, że Bot daje radę także i w bearmarkecie (łapie lokalne trendy zwyżkowe).
@lukaszewski: Ostatnio troszkę mało czasu jeśli chodzi o trade'ing i w sumie szukałem jakiegoś porządnego frontrunnera, ale chyba front running zaczyna powoli trochę umierać i każdy szuka sposobu żeby się przed nim bronić. Co do okresu, to okej :) Poczekam dłużej, w sumie co miesiąc z wypłaty mogę coś tam deponować :D
@tonamini: Jeśli masz zamiar korzystać tylko z Profit-Sharing, to sugerowaną metodą dystrybucji kapitału jest jego równomierne rozłożenie pomiędzy wszystkie 12 par, dzięki czemu będziesz miał stałe wypłaty, oraz najbardziej uśrednioną krzywą wzrostu kapitału, bez dużych odchyleń (amplitudy). Ale jak to mówią "zrobisz jak zechcesz".
@tonamini: I generalnie pamiętaj, że nasz bot nie ma wysokiej trafności (winrate), ma za to wysoki współczynnik win:loss profit ratio. Czyli wygrana transakcja statystycznie generuje 5-6 razy wyższy procentowy zysk, niż przegrana transakcja stratę.

Past performance never indicates future results ( ͡° ͜ʖ ͡°)