Wpis z mikrobloga

@bthzz: a można zamiast tych żarówek przykleić na suficie taśmy LED? Przerabiał to ktoś?

BTW żarówki rurkowe do lampki sufitowej w fiacie kiedyś szukałem, to tak chorą, nietypową długość miała że nawet autoryzowany serwis nie miał. A typowy rozmiar był ciut za długi i nie wchodził :P
@totalski: zapewne jest to możliwe. Mi wystarczyło zastąpienie seryjnych żarówek ledami, raz, że nie nagrzewają tak kabiny pod sufitem a dwa, pobierają sporo mniej prądu (głównie te p21, ale wymieniłem cały komplet)
@bthzz: mi poza zwiększeniem ilości światła zależy na jego lepszym umieszczeniu. Bo oryginalne lampki nie dość że słabo świecą,to jeszcze robią cień na dokumenty pisane na kierownicy. I mnie to niezmiernie #!$%@?, znaczy denerwuje. A z kolei te lampki nad szybą/pod półkami świecą mocno, ale prosto w oczy. A to nie jest dobre jak się robi w nocy i chce na szybko przyświecić. Niby drobiazgi, ale po całej nocy się zbiera...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@totalski: No, fakt że w manie umiejscowienie żarówek jest kompletnie nieprzemyslane. W gruncie rzeczy ciężko też kupić ledy mocne na tyle, żeby było wystarczająco jasno np do gotowania czy sprzatania