Wpis z mikrobloga

Gdzie polecacie pójść na magisterkę zaoczną w Warszawie po skończonych studiach inżynierskich z informatyki?Najchętniej poszedłbym na czystą informatykę, ale dopuszczam tez kierunki pochodne typu „zarządzanie informacją” czy jakiś inny „Big data” etc. Zależy mi na tym aby przejście przez studia było jak najprostsze i prowadzący za dużo nie wymagali (chce papierek, tego czego będę chcial się nauczyć, nauczę się w pracy). Szczególnie interesują mnie specki związane z przetwarzaniem danych, bazami, chmura. #warszawa #studbaza #studia #informatyka #politechnikawarszawska #sgh #uw #wat #pjatk #sggw #wit #wwsi #uksw #pw
  • 6
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@montony: chyba lepszego pod względem merytoryki jak mimuw nie znajdziesz, ale mogę się mylic jeśli spadli w rankingu. Ale jeśli chodzi o najprostsze, to nie mam pojęcia.
  • Odpowiedz
@montony: teraz to wszyscy tylko papierek chcą, bez wysiłku. Kiedyś to były studia, za czasów papierowych indeksów miały sens, faktycznie edukowały, bo podejście studentów było inne. Ach te roszczeniowe pokolenie...
  • Odpowiedz
@kakamadafaka: ok boomer xD realia są takie, że to pracodawca wymaga papierka a sensowną wiedze nabiera się dopiero w pracy


@mniamniut: jaki to pracodawca? Jak znam rynek to doświadczenie jest potrzebne a nie papier. Ceryfikaty to już inna kwestia
  • Odpowiedz