Wpis z mikrobloga

Znacie jakieś dobre FBW do #kettlebell oprócz Simple & Sinister Tsatsouline'a? Robię go jakoś od początku wakacji, zaczynając od 16kg a wkrótce wchodziłbym na 24. Dodałem 2 ćwiczenia od siebie, więc cały trening to:

100 swingów (10 na rękę i zmiana)
5 TGU na rękę
5 military press na rękę
25 pompek

Chciałem jakoś to urozmaicić aby przyspieszyć efekty. Pomysły?

EDIT:

Myślałem dorzucić spacer farmera i martwy ciąg, ale nie wiem czy ma to sens
#mikrokoksy #fbw
  • 7
  • Odpowiedz
@Luk_1mex: co 2 dzień idę, codziennie robiłem na początek i za dużo było. Widzę nieźle zasuwasz z postępem :v

U mnie kuleje pewnie dieta, za mało kalorii, ale mam blokadę mentalną przed jedzeniem więcej której nie mogę się pozbyć xD
  • Odpowiedz
U mnie kuleje pewnie dieta, za mało kalorii, ale mam blokadę mentalną przed jedzeniem więcej której nie mogę się pozbyć xD


@Zoriuszka: jedz szybko, tak, żeby mózg nie miał czasu"zorientować się", że już się najadałeś, polecam filmiki zawodowych zjadaczy na yt, jeśli masz problem z nadwyżką to jedz co Ci smakuje, imo lepszy surplus ze śmieci niż utrzymanie na czyściocha
  • Odpowiedz
@Zoriuszka: efekty przyspieszysz sterydami.
A poza tym, to warto urozmaicać.
Spacer farmera to świetny pomysł. Do tego bym dodał (pisze po ang bo łatwiej znaleźć) kB clean, kB snatch, side swings, kb windmill, kB row, Goblet squat, one leg kB deadlift. A najlepiej zrobić z tych wszystkich ćwiczeń trening a i b.
  • Odpowiedz